Kryzys w małżeństwie córki Jana Kulczyka, Dominiki!?


Zobacz też: Dominika Kulczyk i Jan Lubomirski rozstali się
kulczyk-lubomirskiOd jakiegoś czasu stolicą wstrząsają plotki, że małżeństwo Dominiki Kulczyk-Lubomirskiej (36 l.) i Jana Lubomirskiego (35 l.) się rozpada. Czy to koniec związku?
Jeszcze dwa lata temu na zamku w Wiśniczu hucznie obchodzili 10. rocznicę ślubu. Przybyła masa znanych i wpływowych osób, aby gratulować jubileuszu. To podczas tego wydarzenia inny syn miliardera, Michał Niemczycki zakochał się w, Annie Czartoryskiej.
Dziś też są małżeństwem i jak na razie szczęśliwym. Wiele wskazuje jednak na to, że ich przyjaciół dopadł właśnie kryzys.
„Dominika od dawna nie pojawia się z mężem na salonach, a na jej palcu nie widać obrączki. Czyżby ją zgubiła? Małżonkowie często pojawiali się razem, dlatego, gdy księżna zaczęła bywać sama, zawrzało. W wyższych sferach aż wrze od plotek o rozwodzie nierozłącznej dotąd pary” – donosi „Fakt”.
Okazuje się, że nie tylko na salonach para nie spędza razem czasu. Tabloid wyśledził też Lubomirskiego na samotnym wypadzie do kina.
„Zostawił swoje cacko na parkingu i udał się do kina. Czy potrzebował chwili wytchnienia i relaksu, więc leniwe popołudnie postanowił spędzić w samotności. A może chciał zapomnieć o kłopotach sercowych i odciągnąć myśli od byłej ukochanej?” – zastanawia się tabloid.
źródło: pomponik.pl
Tagi: Jan Lubomirski
Biografia Dominiki
Dominika Kulczyk-Lubomirska (ur. 30 lipca 1977 w Poznaniu) – założycielka i wiceprezes Green Cross Poland, członek Rady Nadzorczej Kulczyk Investments, wiceprezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego, współzałożycielka Grupy Firm Doradczych Values. Prowadzi projekty z zakresu CSR, działania społeczne dedykowane lokalnym społecznościom w Polsce i za granicą, akcje charytatywne, sponsoringowe i z zakresu ekologii.
Edukacja
Dominika Kulczyk-Lubomirska jest absolwentką kierunku sinologia w Katedrze Orientalistyki i kierunku politologia na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W latach 1999-2000, w ramach stypendium wyjechała do Azji, gdzie na chińskich uczelniach: Huadong Shifan University w Szanghaju oraz na Uniwersytecie Pekińskim doskonaliła język mandaryński. Po studiach, kontynuowała naukę w The London Institute oraz ukończyła kurs Strategicznej Filantropii organizowany przez Fundację Rockefellera.
Kariera
Dominika Kulczyk-Lubomirska jest założycielką i wiceprezesem polskiego oddziału Green Cross International, trzeciej największej na świecie, międzynarodowej pozarządowej organizacji ekologicznej. Green Cross Poland[1] jest platformą dialogu pomiędzy biznesem, administracją publiczną, organizacjami pozarządowymi i ośrodkami naukowymi. Celem organizacji jest wypracowanie porozumienia w sprawie energii ze źródeł odnawialnych, budowanie proekologicznych postaw wśród przedsiębiorców oraz kształtowanie proekologicznej świadomości społecznej, w które Dominika Kulczyk-Lubomirska jest osobiście zaangażowana. Prowadzone przez GCPL projekty dotyczą m.in. transformacji gospodarki na bardziej przyjazną środowisku, modernizacji terenów zieleni w miastach i gminach, ochrony zasobów wody czy pomocy infrastrukturalnej.
Razem z Jackiem Santorskim założyła Grupę Firm Doradczych Values, której jest wiceprezesem. Firma specjalizuje się w szkoleniach z zakresu psychologii biznesu oraz jest zaangażowana w projekt Akademii Psychologii Przywództwa współorganizowany przez Uniwersytet Warszawski, którego podstawą jest program szkoleniowy dla menedżerów średniego i wyższego szczebla. Pełni również rolę wiceprezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego[2].
W czerwcu 2013 roku Dominika Kulczyk-Lubomirska dołączyła do Rady Nadzorczej w przedsiębiorstwie Kulczyk Investment House[3]. W holdingu należącym do jej ojca odpowiada za działania w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR i CSI) oraz komunikację międzynarodową.
Dominika Kulczyk na zaproszenie międzynarodowej organizacji Crans Montana Forum z siedzibą w Szwajcarii dołączyła do inicjatywy Young Leaders for Tomorrow[4], zrzeszającej grupę młodych liderów z całego świata.
W ośrodku analitycznym THINKTANK pełni rolę eksperta w zakresie komunikacji i relacji multikulturowych, strategicznej filantropii oraz społecznej odpowiedzialności biznesu.
Rodzina
Dominika Kulczyk-Lubomirska jest córką pary biznesmenów Jana[5] i Grażyny[6] Kulczyków. Bratem Dominiki Kulczyk – Lubomirskiej jest Sebastian Kulczyk[8].
Pomoc rozwojowa
Dominika Kulczyk-Lubomirska angażuje się w działalność charytatywną, w szczególności w projekty związane z pomocą rozwojową[9]. Razem z mężem, Janem Lubomirskim-Lanckorońskim, prowadzi Fundację Książąt Lubomirskich[10], która patronuje wielu inicjatywom w dziedzinie edukacji i kształcenia dzieci i młodzieży[11]. Dominika Kulczyk jest również zaangażowana w projekty, których celem jest pomoc najbiedniejszym krajom, takie jak budowa zbiorników na wodę w Argentynie, budowa mostu w Boliwii czy akcja edukacyjna dla kobiet w Ugandzie[12].
W czerwcu 2013 Dominika Kulczyk-Lubomirska spotkała się z wiceprzewodniczącą Alwaaled Bin Talal Foundations, księżną Ameera Al-Taweel.Panie rozmawiały o perspektywie długoterminowej współpracy oraz o wspólnej realizacji projektów pomocowych.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Jana
Urodzony 22 marca 1978 roku w Krakowie. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim. Po aplikacji został radcą prawnym.
Naukę kontynuował za granicą, w London School of Economics oraz University of Navarra w Barcelonie we współpracy z Uniwersytetem Harvarda, gdzie ukończył Advanced Management Program (AMP).
Kształcił się również w zawodzie doradcy i maklera giełdowego oraz zarządcy nieruchomości. Płynnie zna języki niemiecki, angielski, włoski, francuski i rosyjski.
Pierwsze, wieloaspektowe, doświadczenia w pracy zdobywał zarządzając kompleksem nieruchomości miejskich w Krakowie, następnie przy projektowaniu osiedli mieszkaniowych w Poznaniu.
Pierwszą spółkę założył w czasie studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Następnie pracował w kancelariach Dewey & Ballantine, w City w Londynie i kancelariach Wierciński, Kwieciński, Baehr, i Wardyński i Wspólnicy.
Od wielu lat zajmuje się działalnością developerską w ścisłych centrach największych polskich miast, jest prezesem Kulczyk Lubomirski Propery, w którego skład wchodzi Landeskrone. Największe inwestycje prowadzi w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Gdańsku.
Przez wiele lat mieszkał w Poznaniu, Krakowie i Londynie.
źródło: janlubomirski.pl

Dodaj komentarz