Kristen Stewart i SoKo są razem


Stewart i SokolinskiKristen Stewart (25 l.) chyba na dobre przestały interesować związki z mężczyznami.
Przeszło trzy lata temu media kolorowe żyły rozstaniem aktorki z Robertem Pattinsonem.
Wcześniej głośno było o zdradzie, której dopuściła się Stewart. Przypomnijmy, że wdała się w romans z reżyserem Rupertem Sandersem.
Po rozstaniu z Pattinsonem media łączyły ją z wieloma mężczyznami. Po jakimś czasie okazało się jednak, że Stewart woli teraz kobiety!
Jeszcze niedawno była związana ze swoją asystentką, Alicią Cargile. Choć sama wprost nie mówi o swojej orientacji seksualnej, jej mama w jednym z wywiadów wyjawiła, że nie ma nic przeciwko temu, że jej córka kocha kobietę.
Od kilku tygodni media donoszą, że Kristen po rozstaniu z Cargile znalazła już nową miłość. Spekulowano, że związała się z francuską piosenkarką Stephanie Sokolinski.
Najnowsze zdjęcia dowodzą, że faktycznie są parą!
Aktorka i piosenkarka zostały przyłapane podczas spaceru. Trzymały się za ręce, obejmowały i nie szczędziły sobie czułości.
Co ciekawe, ukochana gwiazdy ma polskie pochodzenie!
Wygląda na to, że Stewart na dobre zrezygnowała z mężczyzn…
źródło: pomponik.pl
tagi: nowy chłopak, nowy partner, nowa dziewczyna, nowa partnerka
Biografia Kristen
Kristen Jaymes Stewart (ur. 9 kwietnia 1990) – amerykańska aktorka, powszechnie znana przede wszystkim z roli Belli Swan w serii Zmierzch. Stewart wystąpiła ponadto w takich produkcjach, jak m.in.: Azyl (2002), Ucieczka w milczenie (2004), Zathura (2005), W świecie kobiet (2007), The Runaways (2010) oraz Królewna Śnieżka i Łowca (2012). W 2010 roku została nagrodzona statuetką Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA) dla wschodzącej gwiazdy.
Urodzona w Los Angeles, spędziła część dzieciństwa w Kolorado. Jej ojciec, John Stewart, jest producentem telewizyjnym, który pracuje dla telewizji FOX, a jej matką jest Jules Mann Stewart, która pracuje jako scenarzystka. Kristen ma trzech braci: rodzonego imieniem Cameron, oraz dwóch adoptowanych, których imiona brzmią Dana i Taylor. Jest surferką i żyje z rodziną w Los Angeles.
Stewart zagrała pierwszą mniejszą rolę w filmie Metamorfoza. Później ukazana w niezależnym filmie, Witamy w naszej dzielnicy, gdzie zagrała z Patricią Clarkson. W thrillerze Azyl zagrała ponurą diabetyczkę Sarah, córkę Meg. Stewart zebrała pozytywne oceny za tę rolę i za podobieństwo do Jodie Foster, grającej Meg (w którą pierwotnie miała się wcielić Nicole Kidman). Po sukcesie Azylu, Stewart w thrillerze Cold Creek Manor zagrała córkę Leah Tilson (Sharon Stone). Film okazał się porażką finansową.
Pierwszą główną rolę Kristen zagrała w komedii dla dzieci Łapcie tę dziewczynę. Najlepiej przyjętą rolą Kristen był udział w filmie Speak z 2004. Stewart, kiedy grała zgwałconą uczennicę pierwszej klasy szkoły średniej, miała tylko 13 lat. Rola była szczególnie trudna, ponieważ główna bohaterka ma bardzo mało kwestii mówionych. Stewart bardzo chwalono za świetne przedstawienie emocji nastolatki.
W 2008 zagrała główną bohaterkę w filmie Zmierzch, na podstawie powieści Stephenie Meyer o tym samym tytule. Zagrała tam u boku Roberta Pattinsona, znanego wcześniej głównie z roli Cedrica Diggory’ego w filmie Harry Potter i Czara Ognia. Stewart ma jasne plany na przyszłość, które wyjawiła w wywiadzie: Chcę iść na Sydney University w Australii. Moja mama jest stamtąd. Powiedziała także: Chcę iść do college’u na wydział literatury. Chcę być pisarką. To znaczy, kocham to co robię, ale to nie jest wszystko co chcę robić. Zamierzam być profesjonalną pisarką przez resztę mojego życia.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia SoKo
SoKo, właśc. Stéphanie Alexandra Mina Sokolinski (ur. 26 października 1986 w Bordeaux) – francuska piosenkarka indie rockowa, aktorka urodzona we Francji w rodzinie polskich Żydów i od młodych lat nazywana Soko.
W 2007 odniosła sukces w Danii z utworem I’ll Kill Her po tym jak radio The Black Boy Scouts rozpoczęło emisję jej piosenki. Utwór ten osiągnął pierwsze miejsce na duńskiej wersji internetowego sklepu iTunes oraz pierwsze miejsce w częstotliwości pojawiania się w radio. Piosenka została również doceniona w Australii, Belgii oraz Holandii.
Wokalistka posiada na swoim koncie EP Not Sokute (2007), płytę LP I Thought I Was an Alien (2012) oraz wydaną w roku 2015 płytę My Dreams Dictate My Reality.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz