Kris Jenner i Corey Gamble zaręczyli się


Jenner i GambleKris Jenner (65 l.) chce zostać żoną młodszego o 25 lat partnera.
Matka Kardashianek znalazła sobie nowego partnera życiowego jeszcze zanim rozwiodła się z ojcem swoich dwóch najmłodszych córek, Brucem Jennerem, znanym obecnie jako Caitlyn.
Szczęśliwym wybrankiem okazał się młodszy o 25 lat od celebrytki niejaki Corey Gamble.
Para jest ze sobą od ponad roku. Choć niewiele osób wierzyło, że ich miłość przetrwa, oni cały czas są ze sobą szczęśliwi.
Zagraniczne media donoszą, że niebawem ich związek wkroczy w kolejną fazę!
„Radar Online” informuje, że para jest już po zaręczynach i zaczynają powoli przygotowania do ślubu!
Jak można się domyślić, przedsiębiorcza matka Kardashianek nie przepuści takiej okazji, by trochę zarobić i pokaże swoją ceremonię w reality-show.
Myślicie, że zdecyduje się na białą suknię z welonem?
źródło: pomponik.pl
Biografia Kris
Kristen „Kris” Mary Houghton Kardashian Jenner (ur. 5 listopada 1955 w San Diego) – amerykańska bizneswoman, osobowość telewizyjna, celebrytka znana z programu Z kamerą u Kardashianów.
8 lipca 1978 roku poślubiła znanego amerykańskiego prawnika Roberta Kardashiana. Para miała ze sobą czwórkę dzieci: Kourtney Kardashian(ur. 1979), Kim Kardashian (ur. 1980), Khloé Kardashian (ur. 1984) i Robert Kardashian jr. (ur. 1987) – wszystkie dzieci występują w rodzinnym reality show Z kamerą u Kardashianów.
W 1991 Kris rozwiodła się z Kardashianem i kwietniu tego samego roku wyszła za mąż za olimpijczyka Bruce’a Jennera, z którym ma dwie córki, Kendall i Kylie. Przez drugiego męża ma czworo pasierbów i pasierbic: Burtona i Cassandrę Lynn „Casey” (z pierwszego małżeństwa Jennera z Chrystie Crownover) oraz Brandona i Brody’ego z drugiego małżeństwa Jennera z Lindą Thompson.
W grudniu 2014 roku Kris rozwiodła się z Jennerem.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)