Kourtney Kardashian i Scott Disick: kryzys w związku


kardashian-disickKryzys w związku Kourtney Kardashian (35 l.) i Scotta Disicka (31 l.) wydaje się coraz poważniejszy…
O problemach w związku najstarszej Kardashianki amerykańskie media przypominają dość regularnie.
Początkowo wydawało się, że ona jako jedyna z sióstr ma najbardziej ustabilizowane życie rodzinne, jednak po jakimś czasie wyszło na jaw, że ojciec jej dzieci ma spory problem z alkoholem.
Mężczyzna lubi też imprezować, o co Kourtney ma do niego ciągłe pretensje.
Kilka miesięcy temu zresztą głośno było o tym, jak na jednej z balang tak przeholował, że aż trafił do szpitala.
Okazuje się, że najstarsza Kardashianka ma już dość nieodpowiedzialnego zachowania swojego partnera.
Para niebawem zostanie rodzicami trzeciego dziecka, w planach mieli też ślub, jednak wiele wskazuje na to, że zamiast hucznego wesela będzie rozstanie!
Niedawno Kourtney sama zasugerowała, że nie będzie go trzymała na siłę!
Na Instagramie zamieściła zdjęcie, które podpisała, że jeśli chce, może odejść.
„Radar Online” donosi, że miała go już tak dość, że na kilka dni wyprowadziła się z domu!
Po powrocie jednak wbrew jej oczekiwaniom niewiele się zmieniło.
Wiele wskazuje więc na to, że ten związek wkrótce przejdzie do historii…
źródło: pomponik.pl
Wideo – Kourtney Kardashian i Scott Disick

Biografia Kourtney
Kourtney Mary Kardashian (ur. 18 kwietnia 1979 w Los Angeles) – amerykańska celebrytka, modelka, businesswoman i osobowość telewizyjna. Najbardziej znana z udziału w reality show Rodzina Kardashianów (Keeping Up with the Kardashians) oraz Kourtney and Khloé Take Miami.
Biografia
Urodziła się w Los Angeles jako dziecko adwokata Roberta Kardashiana i Kris Jenner (z domu Houghton). Ma ormiańskie (po ojcu) i holendersko-szkockie (po matce) korzenie. Jej matka rozwiodła się z jej ojcem w 1989 i w 1991 wyszła za mąż za olimpijczyka Bruce’a Jennera. Uczęszczała do katolickiej szkoły dziewcząt Marymount High School. Po ukończeniu szkoły wyjechała z Kalifornii do Dallas, gdzie przez dwa lata chodziła do Southern Methodist University. Stamtąd przeniosła się do Tucson w Arizonie, gdzie studiowała na Uniwersytecie Arizony zdobywając stopień w zakresie sztuk teatralnych. Jej znajomymi z klasy byli m.in. Nicole Richie, Heather Blair i Luke Walton.
Występuje w reality show Rodzina Kardashianów (Keeping Up with the Kardashians). Jest również współwłaścicielką butiku odzieżowego w Los Angeles „D-A-S-H”; w 2009, z siostrami Kim i Khloé, otworzyła kolejny butik w Miami. Razem z matką są również współwłaścicielkami ekskluzywnego dziecięcego butiku w Los Angeles „Smooch”[1].
Kourtney ma dwie siostry: (od najstarszej) Kim, Khloé i jednego brata Roba, oraz dwie przyrodnie siostry ze strony matki – Kendall Jenner i Kylie Jenner. Ich rodzina po ślubie matki z Bruce’em Jennerem powiększyła się o jego synów i jedną córkę – (od najstarszego) Burta Jennera, Brandona Jennera i Brody Jennera oraz Casey Jenner.
14 grudnia 2009 roku urodziła syna Masona Dasha[2]. Ojcem dziecka jest jej obecny partner – Scott Disick. W 2010 roku ogłoszono nowe reality show z Kourtney : Kourtney i Kim jadą do Nowego Jorku.W 2011 reality show Rodzina Kardashianów zostało nagrodzone statuetką People’s Choice Awards w kategorii Ulubiony program telewizyjny. [3]. 8 lipca 2012 urodziła swoje drugie dziecko – Penelope Scotland Disick.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Scotta
Scott Disick urodził się w dniu 26 maja 1983 roku, w Eastport, Long Island w Nowym Jorku. Disick, który jest jedynym dzieckiem i bardzo blisko swoich rodziców, od dawna słynie z posiadania drogiego smak w ubrania. W różnych okresach, w rzeczywistości, Disick unosił się pomysł uruchomienia własną linię mody.