Koroniewska i Dowbor sprzedają wspólny dom?


dowbor-koroniewskaTygodnik „Na Żywo” dowiedział się, że Joanna Koroniewska (37 l.) i jej ukochany chcą pozbyć się swojej okazałej willi na Mokotowie. Co ich do tego skłoniło?
Gdy aktorka i syn Dowborowej dziewięć lat temu wykańczali swój nowy dom w Wilanowie czuli, że to ich miejsce na ziemi.
Aśka urządziła wszystkie pomieszczenia zgodnie ze swoim gustem – w jasnych barwach, z drewnianymi elementami, w tradycyjnym stylu z niewielką domieszką nowoczesności.
W pięknym i drogim domu odgrodzonym przed wścibskimi spojrzeniami zwykłych Polaków wysokim parkanem żyło im się swobodnie i komfortowo.
Z czasem miejsce zamieszkania zaczęło sprawiać im duży kłopot.
„Asia i Maciek muszą jeździć dwa razy dziennie z Wilanowa do Śródmieścia, bo odwożą i zabierają córkę ze szkoły.
Niestety, nie udało im się znaleźć opiekunki z prawem jazdy. Są zmęczeni tą sytuacją, więc postanowili, że sprzedadzą dom i kupią wygodny apartament w centrum stolicy” – zdradza „Na żywo” wspólna znajoma pary.
Od września 2015 r. Janinka (6 l.) uczęszcza do Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Warszawie.
Rodzice dziewczynki nie wyobrażają sobie, żeby mogli przenieść córkę do mniej prestiżowej szkoły. Joanna już cztery lata temu odkryła, że jej latorośl ma niezwykle wrażliwy słuch.
„Żywo reagowała na dźwięki, których otoczenie nie słyszało. Od urodzenia uwielbiała, jak mama śpiewa jej piosenki” – wyjaśnia informatorka.
Zmiana dotychczasowego lokum ma również związek z rozkładem zajęć aktorki.
„Asia często jeździ na castingi i gra w spektaklu 'Intryga’ w Teatrze Kamienica. Tym bardziej chciałaby uciec z odległego Wilanowa, skąd ma wszędzie daleko” – dodaje źródło gazety.
źródło: pomponik.pl