Kliment i Tvrzova w podróży poślubnej na Kubie


kliment-tvrzovaJan Kliment w minioną sobotę poślubił Lenkę Tvrzową. Uroczystość odbyła się niedaleko czeskiej Ostrawy, w restauracji na polu golfowym. Tancerz zaprosił większość swoich partnerek z poprzednich edycji Tańca z gwiazdami, m.in Ewę Kasprzyk i Katarzynę Grocholę, a także znajomych z programu.

Jeszcze do niedawna nie było wcale przesądzone, czy 42-letni tancerz dojrzał do poważnego związku. Wydawało się raczej, że planuje pójść w ślady swojego kolegi Rafała Maseraka, czyli flirtować, imprezować i pić za dużo. Zresztą kilka lat temu zdążył już stracić prawo jazdy za jazdę pijanemu.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Po ślubie państwo młodzi udali się w egzotyczną podróż poślubną.

Właśnie rozpoczęliśmy podróż poślubną na Kubę – ujawnił tancerz w rozmowie z Faktem. Będziemy tam 12 dni. Nie będziemy tylko leżeć na plaży, planujemy z żoną zwiedzanie całej wyspy.
źródło: pudelek.pl

Biografia Jana

Jan Kliment (ur. 19 maja 1974 w Zwoleniu) – czeski tancerz reprezentujący klasę „B” w tańcach standardowych oraz najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich, który zdobył popularność w 2009 roku dzięki występowi jako tancerz w dziesiątej edycji polskiej wersji programu Taniec z gwiazdami.

Kariera
Kliment ukończył szkołę hutniczą, lecz pracował w zawodzie tylko 2 dni. W wieku 17 lat, zainspirowany filmem Dirty Dancing, rozpoczął naukę tańca.

Jest dwukrotnym mistrzem Czech i pięciokrotnym mistrzem Polski. Trener i sędzia World Dance Council. Bierze również udział w spektaklu I Move You w Teatrze Buffo.

Życie prywatne
Kliment związany jest z 15 lat młodszą Lenką Tvrzovą. Na początku 2015 roku para zaręczyła się w Portoryko.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 85 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *