Kinga Rusin i jej chłopak: pierwsza wspólna fotka z wakacji


rusin-kujawaKinga Rusin spotyka się z Markiem Kujawą już od 6 lat, ale do tej pory jeszcze ani razu nie pochwaliła się w sieci żadnym zdjęciem ze swoim chłopakiem. Aż do teraz! Para przebywa obecnie na egzotycznych wakacjach w Oceanii, kilka ostatnich dni spędzili w Polinezji Francuskiej. Do tej pory Kinga na bieżąco relacjonowała swoje wakacje na Instagramie. To właśnie dzięki temu mogliśmy się dowiedzieć np. że Kinga jest mistrzynią recyclingu i na wyjazd zabrała ze sobą kostium kąpielowy, który ma od 13 lat! Zdjęcia bikini przebiła jednak teraz fotka dziennikarki z partnerem. Fani są nim zachwyceni!

Rusin dopiero po 6 latach związku zdecydowała się zamieścić w sieci niezwykle zmysłowe zdjęcie ze swoim ukochanym. Bo choć para nieraz pojawiała się już razem na różnych oficjalnych wyjściach, premierach i balach, to jednak nigdy do tej pory Kujawa „nie był gościem” Instagramu prowadzącej „Dzień dobry TVN”. Co się stało, że Kinga zdecydowała się w końcu podzielić z fanami zdjęciem ukochanego?

Na fotografii, którą Rusin zamieściła na swoim Instagramie widzimy, jak Marek namiętnie całuje Kingę w szyję, a ta jest tym gestem swojego partnera wprost zachwycona! I nie ma się co dziwić! w końcu dziennikarka przebywa na swoich wakacjach życia, cieszy się pięknymi widokami, nurkuje z żółwiami, raczy się lokalnymi drinkami, a przy okazji spędza czas ze sowim przystojnym i romantycznym chłopakiem.
źródło: gala.pl i instagram.com

Biografia Kingi

Kinga Rusin (ur. 9 marca 1971 w Warszawie[1]) – polska prezenterka i dziennikarka telewizyjna.

Do TVP trafiła z castingu w 1992 roku. Była na trzecim roku italianistyki. Program, który miała prowadzić, nigdy nie powstał, ale została tam jako tłumaczka. Pracowała w redakcji programu Randka w ciemno. Następnie, na początku 1993 roku dołączyła do grona słynnych spikerów takich jak Edyta Wojtczak, Jan Suzin, Krystyna Loska, Bogumiła Wander, jako prezenterka oprawy dnia. W 1994 roku została uhonorowana statuetką Wiktora w kategorii „Odkrycie telewizyjne roku”. 3 czerwca 1994, po roku znajomości, poślubiła dziennikarza Tomasza Lisa, z którym wyjechała do USA. Do Polski wróciła w 1997 i została prowadzącą magazynu Wizjer TVN. Po odejściu z TVN, zajęła się wychowywaniem swoich dwóch córek.

Od września 2005 roku na antenie TVN prowadzi weekendowe wydania porannego programu Dzień Dobry TVN (do czerwca 2008 była w parze z Marcinem Mellerem, od września 2008 do 3 kwietnia 2016 z Bartoszem Węglarczykiem, a od 16 kwietnia 2016 w duecie z Piotrem Kraśko[3]).

Od 10 września do 12 listopada 2006 roku brała udział w czwartej edycji Taniec z gwiazdami, emitowanego w TVN. Jej partnerem został Stefano Terrazzino, z którym wygrała finał programu. W maju 2007 roku wystąpiła w specjalnym odcinku programu – Taniec z gwiazdami. Najpiękniejsze tańce, w którym wykonała rumbę w parze ze Stefano Terrazzino. Ostatecznie para wygrała odcinek, zdobywając 28,29% głosów widzów, dzięki czemu otrzymali statuetkę o nazwie „Złota Dziesiątka”[4].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Marka

Zawodowy negocjator, adwokat z kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze podmiotów gospodarczych i skomplikowanych transakcji, Interim Menedżer ds. Korporacyjnych – członek Stowarzyszenia Interim Managers (SIM), Przewodniczący Komitetu Krajowej Izby Gospodarczej ds. Zabezpieczeń i Rozwiązań Korporacyjnych oraz Negocjacji, ekspert Business Centre Club ds. negocjacji, zabezpieczeń korporacyjnych oraz prawa spółek handlowych, arbiter rekomendowany Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej, członek Korpusu Polskiego Instytutu Dyrektorów. Był członkiem Komitetu Wykonawczego, Sekretarzem Generalnym oraz Dyrektorem Departamentów Prawnych spółek giełdowych, odpowiedzialnym za wielomilionowe projekty. Ekspert ds. prawa budowlanego, Niezależny Konsultant, arbiter Sądu Arbitrażowego oraz członek Stowarzyszenia Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców. Partner Zarządzający firmy negocjatorskiej „EBCG Negotiators & Strategists” oraz kancelarii „Marek Kujawa i Partnerzy, Adwokaci”. Włada językiem angielskim, francuskim, niemieckim i hiszpańskim.
źródło: marekkujawa.com

(Odwiedzono: 72 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *