Kim Kardashian i West planują ślub w maju 2014 roku


kardashian-westKim Kardashian i Kanye West postanowili przyspieszyć datę ślubu! Para, która planowała pobrać się w lipcu, zdecydowała się na zmianę terminu uroczystości. Jak donosi amerykański „Us Magazine”, Kim i Kanye wezmą ślub już 24 maja tego roku!
Celebrytka i raper wciąż planują zorganizować ceremonię w Paryżu. Kilka tygodni temu parę widziano w zamku w podparyskim Wersalu, który chcieli podobno wynająć na wesele. Na to nie zgodzili się jednak francuscy oficjele, ale to nie zraziło gwiazd do stolicy Francji.
Co ciekawe, źródło „Us” zdradziło dziennikarzom, że ważną rolę w ceremonii będzie miała także córeczka Kardashian i Westa, North.
– Nori będzie odgrywała w tej uroczystości bardzo ważną rolę. Początkowo rodzicie obawiali się, że dziewczynka będzie podczas ceremonii zdezorientowana i przestraszona, jednak teraz uznali, że nie wyobrażają sobie ślubu bez niej.
Za przygotowania do zaślubin pary odpowiedzialny jest głównie Kanye West, który wymarzył sobie ponoć huczną uroczystość. Kim, której ostatnie małżeństwo zakończyło się po zaledwie dwóch miesiącach, nie jest do tego do końca przekonana, jednak nie chce psuć narzeczonemu radości z tego wyjątkowego dnia.
źródło: gala.pl

Dodaj komentarz