Kim Kardashian i Kanye West zaręczyli się


kardashian-westKim Kardashian świętuje dzisiaj swoje 33 urodziny i jak można się domyślić, na pewno na długo zapamięta ten wyjątkowy dzień. Celebrytka dostała bowiem od swojego partnera, rapera Kanye Westa, wyjątkowy prezent!

Jak donoszą amerykańskie serwisy plotkarskie, Kanye poprosił Kim o rękę! Celebrytka, która podobno marzyła, by West zadał jej to ważne pytanie, zupełnie się tego nie spodziewała. Kanye przebywał bowiem wcześniej w Los Angeles i do San Francisco, gdzie oświadczył się Kim, przyleciał w ostatniej chwili, usypiając czujność swojej partnerki. Serwis „E! Online” podaje, że raper wynajął na tę okoliczność ogromny stadion AT&T, a w niespodziance uczestniczyła cała rodzina Kim Kardashian.

Kanye West zadbał też o zachowanie tradycji i wcześniej o rękę Kim poprosił jej matkę, Kris Jenner. Jak donosi serwis „GraziaDaily.co.uk”, raper podarował Kardashian pierścionek projektu Lorraine Schwartz z ogromnym, 15-karatowym diamentem. Na stadionie, oprócz rodziny Kim, była także 50-osobowa orkiestra, która zagrała świeżo upieczonym narzeczonym hit Lany Del Rey „Young & Beautiful”.
źródło: gala.pl
Tagi: zaręczyny

(Odwiedzono: 15 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *