Khloe Kardashian i Matt Kemp, były Rihanny są razem


kardashian-kempDwa tygodnie temu Khloe Kardashian złożyła w sądzie w Los Angeles pozew o rozwód. Od miesięcy mówiło się, że jej małżeństwo z Lamarem Odomem to już fikcja. Sportowiec miał ponoć poważne problemy z narkotykami. W sierpniu został zatrzymany przez policję, gdy prowadził po pijaku.
Wygląda na to, że siostra Kim znalazła pocieszenie w ramionach innego mężczyzny. Jak donoszą amerykańskie media Khloe spotyka się z Mattem Kempem, baseballistą, który kilka lat temu spotykał się z Rihanną.
Spotykają się już od kilku miesięcy – mówi informator.
źródło: pudelek.pl
 
Biografia Khloe
Khloé Kardashian Odom z domu Khloé Alexandra Kardashian (ur. 27 czerwca 1984 w Calabasas, Kalifornia) – amerykańska celebrytka, modelka, osobowość telewizyjna i radiowa. Najbardziej znana z udziału w reality show Rodzina Kardashianów (Keeping Up with the Kardashians), Kourtney and Khloé Take Miami i Khloé & Lamar.
Urodziła się w Calabasas jako dziecko adwokata Roberta Kardashiana i Kris Jenner (z domu Houghton). Ma ormiańskie (po ojcu) oraz holendersko-szkockie (po matce) korzenie. Khloé ma dwie siostry rodzone: Kourtney, Kim i dwie siostry przyrodnie ze strony matki: Kendall Jenner i Kylie Jenner oraz brata Roba. Ma również trzech przybranych braci: Burta Jennera, Brandona Jennera i Brody Jennera oraz przybraną siostrę Casey Jenner.
Jest żoną koszykarza NBA Los Angeles Lakers – Lamara Odoma. Ich ślub odbył się 27 września 2009 roku.
Jest współwłaścicielką butiku odzieżowego w Calabasa „D-A-S-H”; w 2009 roku otworzyła kolejny butik w Miami z siostrami Kim i Kourtney. Wzięła udział w kampanii PETA „I’d Rather Go Naked Than Wear Fur”. W 2012 roku była współprowadzącą amerykańskiego show X Factor.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Matta
Matthew Ryan Kemp (ur. 23 września 1984) – amerykański baseballista występujący na pozycji środkowozapolowego w Los Angeles Dodgers. Został wybrany w drafcie w 2003 roku. Nosi przydomek The Bison[1].
Zawodową karierę rozpoczął w zespole niższej ligi Gulf Coast Dodgers. Grał jeszcze w Vero Beach Dodgers, Jacksonville Suns oraz Las Vegas 51s[2].
W Major League Baseball zadebiutował 28 maja 2006 w meczu przeciwko Washington Nationals[3]. Trzy dni później zdobył swojego pierwszego w karierze home runa[4]. W 2011 wstąpił do Klubu 30–30[5]. W tym samym roku został wybrany do pierwszej dziewiątki Meczu Gwiazd MLB[6]. Rok później ponownie wybrano go do All–Star Game, jednak kontuzja uniemożliwiła mu występ; zastąpił go Chipper Jones z Atlanta Braves[7]. 12 maja 2013 w spotkaniu z Miami Marlins zaliczył 1000. uderzenie w karierze[8].
Rzuca i odbija prawą.
Jest kibicem Los Angeles Lakers i San Francisco 49ers.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz