Kendra Wilkinson i Hank Baskett: Próbują ratować związek?


wilkinson-baskettJeszcze kilka dni temu mówiło się o rozstaniu Kendry Wilkinson i Hanka Basketta. Jednak wygląda na to, że Baskett stara się odzyskać żonę.
Wilkinson zasłynęła jako jeden z króliczków Playboya i partnerka założyciela magazynu, Hugh Hefnera.
Przypomnijmy: chodziły plotki, że Baskett zdradził swoją żonę z transseksualną modelką. Niedługo po ujawnieniu tych rewelacji Kendra wyrzuciła męża z domu, zniszczyła zdjęcia ślubne oraz pozbyła się swojej obrączki. Według zagranicznych tabloidów, Wilkinson w ubiegłym tygodniu spotkała się ze swoim adwokatem, by ustalić szczegóły sprawy rozwodowej.
Po ujawnieniu tych rewelacji, nikt już nie wierzył, że para celebrytów wychowa razem nowo narodzoną córeczkę. Jednak, jak pisze Daily Mail, po tym jak na świecie pojawiła się ich wspólna córka, Hank chce poprosić Kendrę o „ostatnią szansę”.
Para niedawno miała bawić się na wspólnie zorganizowanym grillu. „Hank i Kendra urządzili wielkie barbecue dla swojej rodziny i przyjaciół” – mówi anonimowy informator w rozmowie z dziennikarzami Radar Online. „Wydawali się szczęśliwi i sprawiali wrażenie, jakby między nimi wszystko układało się dobrze” – dodaje źródło.
Jeśli rodzinny grill rzeczywiście jest krokiem do zgody, zapewne został zaproponowany przez Basketta. Daily Mail, powołując się na anonimowe źródło pisze, że Hank, ma regularnie wysyłać Wilkinson smsy z prośbą o wybaczenie zdrady oraz namawiać ją na terapię małżeńską. Przed nim trudne zadanie bo, jak czytamy w tym samym tabloidzie, „Wilkinson tego nie kupuje. Dla niej kto raz zdradził, pozostaje zdrajcą na zawsze”.
Co więcej, Wilkinson już zaczęła układać sobie życie na nowo. „Kendra mówi znajomym, ze chciałaby poznać jakiś miłych chłopaków” – pisze tabloid powołując się na osobę z otoczenia celebrytki – „To oczywiste, że szuka nowych perspektyw i nowych możliwości”.
źródło: kobieta.interia.pl
Wideo – Kendra Wilkinson i Hank Baskett

Biografia Kendry
Kendra Leigh Baskett (panieńskie Wilkinson; ur. 12 czerwca 1985 w San Diego) – amerykańska modelka występująca w programie telewizyjnym The Girls Next Door (dawniej The Girls of The Playboy Mansion). W Polsce program emitowany jest na programie E! i MTV. Jej pseudonim to: K-dub.
Kendra pochodzi z San Diego. Jest jedną z dwojga dzieci Wilkinsonów. Jej matka Patti, pochodzi z Cherry Hill New Jersey. Jej ojciec nazywa się Eric Wilkinson. Kendra Wilkinson ma młodszego brata – Collina. Jej partnerem był Hugh Hefner, założyciel magazynu erotyczno – publicystycznego dla mężczyzn Playboy.
W 2009 roku odeszła z posiadłości Hugh Hefnera razem z Holly Madison. 27 czerwca 2009 roku poślubiła gracza Philadelphia Eagles, Hanka Basketta. 11 grudnia 2009 urodziła syna – Hanka Basketta IV.
Kariera
Występowała w programie The Girls Next Door. Pojawiła się na wielu okładkach topowych amerykańskich magazynów. Kilka razy pojawiła się na okładce Playboy. Teraz występuje we własnym programie „Kendra”, który pokazuje jej życie po opuszczeniu rezydencji Playboya i przygotowania do ślubu.
Filmografia
Straszny film 4 (2006)
Króliczek (2008)
Wideo:
Akon feat. Eminem – „Smack That”
Nickelback -„Rockstar”
Wystąpiła również w wielu programach telewizyjnych:
The Girls Next Door (2005-2009)
Playboy: Hef’s Halloween (2005)
The Big Idea with Donny Deutsch (2005)
Las Vegas (2005)
Entourage (2005)
Curb Your Enthusiasm (2005)
The Tyra Banks Show (2005-2006)
E! True Hollywood Story (2006)
Amazon Fishbowl with Bill Maher (2006)
The Late Late Show with Craig Ferguson (2006)
Robot Chicken (2006)
The Ellen DeGeneres Show (2006)
Video on Trial (2006)
40 Smokin’ On-Set Hookups (2007)
Howard Stern on Demand (2007)
Keeping Up with the Kardashians (2007)
General Hospital (2007)
Celebrity Rap Superstar (2007)
WWE Monday Night RAW (2007)
Phenomenon (2007)
Last Call with Carson Daly (2007)
The Tonight Show with Jay Leno (2008)
Show „Kendra” (2009)
Sex Tape (2010)
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Hanka
Henry Randall „Hank” Baskett III (urodzony 04 września 1982) jest byłym skrzydłowym, który grał w National Football League dla Minnesota Vikings , Philadelphia Eagles i Indianapolis Colts .
Pochodzący z Clovis w Nowym Meksyku , Baskett grał futbolowe na University of New Mexico . Jako piłkarz kolegium, Baskett był wiodącą skrzydłowy i zdobył wyróżnienia na wszystkie akademickie wszystkie jego lat w Nowym Meksyku i Uniwersalny Mountain West Conference wyróżnieniem w jego ostatnim roku.
W 2006 Baskett podpisał z Minnesota Vikings jak debiutant undrafted wolny agent i został sprzedany w tym sezonie do Philadelphia Eagles . Baskett zakończył swój debiutancki sezon z Orłów z 22 przyjęć średnio 21,1 metrów na połów i dwa przyłożenia. W 2009 Baskett dołączył do Indianapolis Colts . Wrócił do Orłów w 2010 roku, ale został zwolniony i podpisał z Wikingami.
Baskett poślubił Playboy modelkę Kendre Wilkinson w 2009 roku Wilkinson i Baskett były współpracowników gwiazdy na Kendra , serii reality po życiu Wilkinsona od 2009 do 2011 roku Oni zagrał w innym show, Kendra na góry , od czerwca 2012 roku.
Wczesne lata
Baskett urodził się i wychował w Clovis , New Mexico . Rodzice baskett są Henry Randall „Hank” Baskett, Jr, który pracował dla Sił Powietrznych, zanim został dyrektorem programu usług społecznych, i Judy Baskett, który pracuje jako oficer finansowy w Cannon Air Force Base w Clovis w Nowym Meksyku. [ 1]
Uczęszczał Clovis High School . On literami w piłce nożnej , koszykówki i torze . W torze, Baskett odbyła państwowego rekord skoku 7 stóp (2,1 m) w skoku wzwyż na torze spotykają państwowej 2000 w Albuquerque . W piłce nożnej, był wybór na wszystkie państwa, zarówno szerokie, jak i jako odbiornik typera. Studia ukończył w 2001 roku z 4,0 GPA. [1] [2]
Kolegium kariery
Kiedy Baskett uczęszczał do University of New Mexico , był jego zespół nożnej prowadzi odbiornik w 2004 i 2005 roku, zdobywając go Reese Leroy Hill Memorial Award jako zespołu Ofensywny Gracza Roku w tych latach. Dodatkowo zdobył Uniwersalny Mountain West Conference (MWC) honory jako starszy, publikując 67 przyjęć na 1071 metrów i dziewięć przyłożeń. Czterokrotny wszystko akademicki MWC Uhonorowany ukończył z dyplomem z zarządzania ogólnego. [3]
Kariera zawodowa
Pierwszego przejazdu z Wikingów
Baskett pierwotnie podpisana z Minnesota Vikings jako rekrut undrafted wolnym agentem w 2006 roku i został sprzedany do Philadelphia Eagles w zamian za szeroko odbiornika Billy McMullen . [4]
Pierwszego przejazdu z Orłów
Baskett miał 112 metrów odbierania i jeden touchdown przeciwko Dallas Cowboys i 177 otrzymujących jardów i jedno przyłożenie przeciwko Atlanta Falcons . Za rolę w tych grach, Baskett otrzymał rekrut z wyróżnieniem tygodni. Ukończył debiutancki sezon z 22 przyjęć na 464 jardów (21,1 metrów na połów) i dwa przyłożenia. [1], który został nazwany 2007 specjalne zespoły Most Valuable Player (MVP). [1]
W 2008 roku rozpoczął kolejne sześć gier gry w 16 nagrać 33 przyjęć, 440 jardów i trzy przyłożenia, średnio 13,3 na podwórku.
Ruszył w offseason 2009 jako ograniczonego wolnego agenta . Był przetargu na roczny kontrakt w lutym 23. Ponieważ Orły zostały opatrzone siedem szerokie odbiorniki, został wykonany zbędni i wydany w dniu 15 września 2009 roku, aby zrobić miejsce dla Michael Vick , aby zmieścić się na zaplanowany 53-osobowej. [ 5], [6]
Indianapolis Colts
W dniu 17 września 2009 roku, Baskett podpisał umowę roczną z Indianapolis Colts po Anthony Gonzalez doznał kontuzji kolana. W dniu 7 lutego 2010 roku, w czasie Super Bowl XLIV kontra New Orleans Saints, Baskett nie zagrody się rzut onside na początku drugiej połowy, co doprowadziło do przyziemienia Świętych. Nowy Orlean wygrał 31-17. W dniu 5 marca 2010 roku, Baskett został ogłoszony wolnym agentem.
Druga norma z Orłów
W dniu 12 marca 2010 roku, Baskett podpisał umowę roczną z Philadelphia Eagles do 800.000 dolarów. [7], który został wydany w dniu 21 września 2010. [8]
Druga norma z Wikingów
W dniu 22 września 2010 roku, Baskett ponownie podpisał kontrakt z Minnesota Vikings .
Rzeczywistość telewizyjna
Baskett współpracy gwiazd w spinoff z The Girls Next Door , zatytułowanej Kendra , który koncentruje się na jego żonę Kendra Wilkinson życie jest po wyjściu z Playboy Mansion . Girls Next Door producent wykonawczy Kevin Burns służy w tym samym charakterze w serii. [ 11] pokaż swoją premierę w dniu 7 czerwca 2009 roku, i miał numery rekordowy dla E! z 2,6 mln widzów, najwyżej oceniono debiut rzeczywistością dla sieci od premiery 2002 w The Anna Nicole Show . [12] E! Zamówiłem osiem odcinków. Sezon 2 biegł od dnia 14 marca do dnia 8 czerwca 2010 roku wystawa została przedłużona jeszcze raz, i trzeci sezon rozpoczął nadawanie w listopadzie 2010 roku czwartym sezonie serialu premiera września 2011 roku show zakończył swój bieg na E! i ma teraz się Kendra na górze , która rozpoczęła nadawanie na my tv we wtorek, 5 czerwca 2012 roku.
Życie osobiste
Baskett zaproponował swoją dziewczyną, Playboy modelu Kendra Wilkinson , na szczycie Space Needle po upływie sześciu miesięcy od poznania siebie. Pobrali się w dniu 27 czerwca 2009 roku w Playboy Mansion . [13] Para ma razem syna Henry Randall „Hank” Baskett IV (urodzony 11 grudnia 2009) i mieszkam w Los Angeles. [14] [15] W październiku 2013 para ogłosiła, że spodziewaliśmy się drugiego dziecka, w grudniu tego samego roku ogłoszono, że będzie to dziewczynka [16] Kendra urodziła dziewczynkę, którzy nazwali Alijah Mary Baskett 16 maja 2014 roku W lipcu 2014 było Krążą plotki, że Baskett miała romans z modelem o nazwie Ava Sabrina transseksualistów Londyn. [17]
Baskett był mieszkańcem Voorhees Township, New Jersey . [18]
W kulturze popularnej
W powieści, Srebrny Okładziny Playbook przez Matthew Szybki , główny bohater Pat Peoples otrzymał baskett w Philadelphia Eagles koszulce numer 84 w prezencie. W sezonie 2006-07, Baskett staje ulubiony odtwarzacz ludów i, na jego urodziny, otrzymuje autografem obraz Baskett.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz