Kendall Jenner i Harry Styles znowu razem?


Jenner i StylesW 2013 roku Kendall Jenner spotykała się z Harrym Styles, który wtedy miał opinię największego kobieciarza wśród nastoletnich gwiazd. Celebrytka rozstała się z muzykiem w aurze skandalu. W wielu wywiadach sugerowała, że Harry był „niedojrzały i nie traktował ich związku poważnie”. Styles tuż po rozstaniu z przyrodnią siostrą Kim Kardashian związał się z Taylor Swift. Para szybko się pokłóciła o to kto jest większą gwiazdą… Było to jedno z najgłośniejszych zerwań w show biznesie tamtego roku.
Okazuje się, że pod dwóch latach Kendall wybaczyła byłemu chłopakowi. Paparazzi przyłapali idola nastolatek i muzę Lagerfelda na wspólnych wakacjach. Para odpoczywa razem na luksusowym jachcie, który pożyczyła im Ellen DeGeneres. Wyprawa miała być tajemnica, ale osoba z otoczenia modelki postanowiła spontanicznie porozmawiać z magazynem People:
Spotkali się na jednej z gal i zaczęli rozmawiać. Oboje bardzo się zmienili. Postanowili dać sobie szanse.
Na wiadomość o romansie wokalisty z Kendall najgorzej zareagowała jej mama i… Taylor Swift. Piosenkarka ponoć zadzwoniła do siostry Kim i „zerwała znajomość”.
źródło: pudelek.pl
Biografia Kendall
Kendall Nicole Jenner (ur. 3 listopada 1995 w Los Angeles[2]) – amerykańska modelka i osobowość telewizyjna.
Sławę zyskała przede wszystkim za sprawą reality show Z kamerą u Kardashianów, w którym występowała wraz ze swoją rodziną.
Kendall Jenner jest pierwszą córką Bruce’a Jennera i Kris Jenner[3].
Występowała również gościnnie w serialu telewizyjnym Hawaii Five-0[4].
Modeling
Pierwszym profesjonalnym występem Kendall w roli modelki była sesja w magazynie Paper razem z siostrą Kylie Jenner w 2010 roku[5]. Jej pierwszą kampanią reklamową była kampania Forever 21[6].
Jej zdjęcia prezentowały magazyny OK![7] i Teen Vogue[8].
Była na okładkach m.in. American Cheerleader (2011), Blank (2012), australijskiej edycji Miss Vogue (2012), Harper’s Bazaar (2013) i meksykańskiej edycji Marie Claire (2014)[9]oraz Love Magazine (2014).
Brała udział w pokazach marek takich jak Givenchy, Chanel Haute Couture, Chanel, i Marc Jacobs[9].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Harry’ego
Harry Edward Styles (ur. 1 lutego 1994 w Redditch[1]) – brytyjski wokalista popowy występujący w boysbandzie One Direction. Zaistniał w 2010 dzięki udziale w brytyjskiej wersji programu X Factor. Stworzona na potrzeby programu grupa, po sukcesie medialnym podpisała kontrakt z wytwórnią Syco Music jako zespół One Direction.
Urodził się 1 lutego 1994 w Redditch[1], jako drugie dziecko Desa i Anne[2]. Ma starszą siostrę o imieniu Gemma[2]. Uczęszczał do Holmes Chapel Comprehensive School[2].
Wokalista spotykał się z piosenkarką Taylor Swift[3].
Dyskografia
Albumy z grupą One Direction
2011: Up All Night
2012: Take Me Home
2013: Midnight Memories
2014: Four
2015: Made In the A.M
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)