Kayah i Jarosław są w szczęśliwym związku


Miłość Kayah (50 l.) i jej partnera Jarosława (42 l.) kwitnie! Gwiazda w końcu wypowiedziała się na temat tej relacji.
Przez wiele lat Kayah nie miała szczęścia do związków, ale wszystko wskazuje na to, że wreszcie znalazła odpowiedniego mężczyznę.
Piosenkarka od kilku miesięcy spotyka się z finansistą Jarosławem.
O tym, że nie jest to jedynie przelotna znajomość, świadczy ostatni wywiad, w którym gwiazda przyznała, że jakiś czas temu partner wprowadził się do jej domu.
Choć to poważna decyzja, Kayah, mając Jarka u boku, czuje się bardzo szczęśliwa.
– Lubię dzielić życie z kimś – wyznała w „Urodzie życia”. – To jest jak szóstka w totka: znaleźć drugą osobę, czującą i rozumiejącą świat podobnie jak ty – dodała.

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
tagi: Jarosław Grzywiński
Kilka słów z Wikipedii o Kayah
Kayah, właśc. Katarzyna Szczot[1] (ur. 5 listopada 1967 w Warszawie[2][3]) – polska wokalistka, autorka tekstów i producentka muzyczna, osobowość telewizyjna, członkini Rady Polskiej Fundacji Muzycznej[4], założycielka własnej wytwórni płytowej Kayax w 2001 roku.
Swój debiutancki utwór, „Córeczko”, wydała w 1988 roku, a przełomowym momentem w jej karierze było wydanie pierwszego autorskiego albumu zatytułowanego Kamień z 1995 roku. Największą popularność przyniosły wokalistce utwory „Testosteron”, „Fleciki”, „Supermenka”, „Na językach” oraz „Śpij kochanie, śpij” i „Prawy do lewego”, promujące album studyjny Kayah i Bregović, nagrany z Goranem Bregoviciem w 1999 roku. Jej ostatni solowy album studyjny, Transoriental Orchestra, został wydany w listopadzie 2013 roku. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz