Katy Perry ma nowego chłopaka?


Niewykluczone, że Katy Perry (33 l.) niebawem przestanie być singielką! Piosenkarka kilka miesięcy temu rozstała się z Orlando Bloomem. Choć wiele osób sądziło, że ten związek zakończy się ślubem, para nieoczekiwanie zerwała ze sobą.
Niewykluczone jednak, że już wkrótce gwiazda przestanie być singielką!
Jak donoszą zagraniczne media, Perry obecnie randkuje z byłym chłopakiem Seleny Gomez, piosenkarzem The Weeknd’em (27 l.)!
Para została przyłapana na wspólnej kolacji w jednej z modnych restauracji w Los Angeles.
Żadne z nich póki co nie chce się jednak wypowiadać na temat łączącej ich relacji.
Oby The Weeknd dla Katy znalazł więcej czasu niż dla Gomez, której podobno nie poświęcał zbyt wiele uwagi, doprowadzając, jak mówią, tym samym do rozpadu związku.
źródło: pomponik.pl
Kilka słów z Wikipedii o Katy
Katy Perry, właściwie Katheryn Elizabeth Hudson[2] (ur. 25 października 1984 w Santa Barbara) – amerykańska piosenkarka muzyki pop, autorka tekstów[1], aktorka, przedsiębiorca oraz ambasadorka dobrej woli UNICEF.
Urodziła się i dorastała w Santa Barbarze w stanie Kalifornia, jej ojciec jest pastorem. W 2001 roku wydała swój debiutancki album studyjny zatytułowany Katy Hudson, jednak nie osiągnął on komercyjnego sukcesu[3]. Następnie przyjęła pseudonim Katy Perry i nagrała dwie kolejne płyty: z producenckim zespołem Matrix oraz solową, która nie została opublikowana. W 2007 roku podpisała kontrakt z wytwórnią Capitol Records.
Popularność zdobyła wraz z wydaniem w 2008 roku albumu One of the Boys, wypromowanego przez dwa ogólnoświatowe przeboje: „I Kissed a Girl” i „Hot n Cold”. Płyta zajęła trzydzieste trzecie miejsce wśród najlepiej sprzedających się albumów muzycznych w 2008 roku[4].
Kilka słów z Wikipedii o Ablu
The Weeknd, właściwie Abel Makkonen Tesfaye[1] (ur. 16 lutego 1990 w Scarborough[1]) – kanadyjski piosenkarz, autor tekstów i piosenek, a także producent muzyczny. Zadebiutował w 2010 roku szeregiem utworów, które opublikował anonimowo w serwisie YouTube. Rok później ukazały się trzy mixtape’y The Weeknd – House of Balloons, Thursday i Echoes of Silence, które przysporzyły mu uznania wśród krytyków muzycznych[2][3][4]. Rok później do sprzedaży trafiła kompilacja nagrań piosenkarza, zatytułowana Trilogy, wyróżniona następnie platynową płytą w USA[5][6]. Wydawnictwo ukazało się nakładem należącej do muzyka oficyny XO w kooperacji z Republic Records[6]. Jesienią 2013 roku został wydany pierwszy album solowy piosenkarza pt. Kiss Land[7].
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz