Kate Winslet i Ned Rocknroll: kryzys w związku?


winslet-i-rocknrollZagraniczne media spekulują na temat poważnego kryzysu w małżeństwie Kate Winslet (41 l.)!
Aktorka ma za sobą dwa rozwody. Jej pierwsze małżeństwo przetrwało zaledwie trzy lata, kolejne – siedem. Gwiazda od 2012 roku jest żoną biznesmena Neda Rocknrolla, ojca jej najmłodszego synka, Beara.
Czyżby czekał ją wkrótce trzeci rozwód? Tak sugerują amerykańskie media, twierdząc, że jej małżeństwo przechodzi poważny kryzys.
Kate ponoć ma dość swojego ukochanego, który rzekomo zachowuje się mało odpowiedzialnie jak na dorosłego człowieka. „Neid zachowuje się jak małe dziecko” – twierdzi informator magazynu „Star”.
O mężu, który zrezygnował z części swoich obowiązków, by zająć się dziećmi, gdy Winslet kręci filmy na drugim końcu świata, aktorka ponoć mówi, że jest leniem i wykorzystuje tę sytuację, by mniej pracować.
źródło: pomponik.pl
Biografia Kate
Kate Elizabeth Winslet (ur. 5 października 1975 w Reading) – angielska aktorka filmowa, laureatka Oscara za rolę pierwszoplanową w filmie Lektor.
Aktorstwa zaczęła uczyć się już w wieku jedenastu lat. Swoją karierę rozpoczęła od wzięcia udziału w reklamówce płatków śniadaniowych zrealizowanej dla brytyjskiej telewizji. Została dostrzeżona przez producentów teatralnych i wystąpiła na scenie w takich sztukach, jak: Adrian Mole i Piotruś Pan. W filmie zadebiutowała w 1991 w serialu Dark Season. Na dużym ekranie po raz pierwszy wystąpiła w 1994 w obrazie Niebiańskie stworzenia. Popularność przyniosła jej rola w filmie Rozważna i romantyczna, za którą otrzymała nominację do Oscara. Jednak sławę zdobyła dzięki roli w filmie Titanic, za którą również była nominowana do tej nagrody.
Jest pierwszą aktorką w historii, która w tym wieku zdobyła już siedem nominacji do Oscara.
Jest drugą aktorką, która zdobyła dwa Złote Globy podczas jednej gali. Wcześniej udało się to Sigourney Weaver, która została wyróżniona za role w Pracującej dziewczynie i Gorylach we mgle.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)