Kate Rozz: Piotr Adamczyk zniszczył jej karierę!?


adamczyk-rozzZnajomi Kate Rozz (35 l.) twierdzą, że aktor celowo szkodzi byłej żonie w rozwoju kariery!
Była żona Piotra Adamczyka liczyła, że wychodząc za „papieża” zrobi zawrotną karierę w polskim show-biznesie.
Niestety, wydaje się, że jej największym osiągnięciem było zaciągnięcie popularnego aktora przed ołtarz i na okładkę „Vivy”, gdzie chwalili się swoim szczęściem i udawanym ślubem.
Media kolorowe zainteresowały się tajemniczą blondynką, a ta skrzętnie wykorzystywała je do promocji własnej osoby. Chwaliła się, że skończyła prestiżową szkołę aktorską w USA.
Producenci jednak nie zasypali jej propozycjami filmowymi. Rola żony znanego męża to jak na razie jej największe osiągnięcie.
Kate Rozz podobno uważa, że za jej niepowodzeniami stoi nie kto inny, a właśnie były ukochany!
„Kasia uważa, że wszystkiemu winny jest Piotr. Najpierw kręcił nosem, bo chciał, żeby siedziała w domu i pełniła funkcję jedynie jego kobiety, a potem, gdy się rozstali, zadbał o to, by nie zapraszano jej na castingi” – mówi znajomy Rozz w rozmowie z „Faktem”.
Piotra Adamczyka Kate Rozz poznała podczas filmowego festiwalu w Gdyni. Para pobrała się 8 stycznia 2012 w Warszawie w tajemnicy. Zaproszeni byli jedynie najbliżsi obojga nowożeńców.
źródło: pomponik.pl
Wideo – Piotr Adamczyk i Kate Rozz

Biografia Kate
Kate Rozz urodziła się w Białymstoku. Rozz to jedynie pseudonim, naprawdę nazywa się Katarzyna Gwizdała.
W 1999 roku aktorka ukończyła białostockie liceum i wyjechała do USA marząc o wielkiej karierze. Tam studiowała w prestiżowej aktorskiej szkole Lee Strasberg School w Nowym Jorku.
Z USA trafiła do Francji, gdzie zagrała role w offowym filmie francuskim Skin Territory. Aktorka jet również zdolną dżokejką.
We Francji Kate Rozz związała się z francuskim biznesmenem. Ma z nim córkę Mię, jednak związek nie przetrwał.
Nieoficjalnie wiadomo, że drugie dziecko, które Kate Rozz miała adoptować z białostockiego domu dziecka – 6-letni chłopczyk – to tak naprawdę jej syn, którego aktorka porzuciła przed wyjazdem do USA.
żródło: mowimyjak.pl

Dodaj komentarz