Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański świętują rocznicę ślubu


Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański pobrali się 3 sierpnia 2013 roku. Zielińska miała na sobie przepiękną suknię i klasyczny welon zaprojektowane przez Gosię Baczyńską. Aktorka inspirowała się stylem ikony mody Audrey Hepburn. Do kościoła para podjechała zabytkowym białym samochodem. Po ceremonii zaślubin goście bawili się do rana na hucznym weselu pary.
Katarzyna i Wojciech wzięli ślub 3 sierpnia 2013 sierpnia, dokładnie 4 lata temu. Ostatnio okazało się, że Zielińska jest w drugiej ciąży. Pierwsze dziecko Kasi i Wojtka, synek Henryk, urodził się dwa lata temu. Już wkrótce Henio będzie miał siostrzyczkę lub braciszka. A dziś jego rodzice świętują czwartą rocznicę ślubu. Zielińska już rano pochwaliła się zdjęciem ślubnym z mężem na Instagramie. Przypomniała swoją piękną stylizację ślubną, o której długo było głośno w mediach. Wizerunek ślubny Katarzyny był inspirowany stylem Audrey Hepburn, ulubionej aktorki Kasi. Przypominamy wam piękne zdjęcia ze ślubu Zielińskiej i Domańskiego. Zobaczcie, jacy byli szczęśliwi tamtego letniego dnia! Do dziś są w sobie szaleńczo zakochani.
Suknię ślubną Kasi zaprojektowała Gosia Baczyńska. Polska projektantka ostatnio ubrała samą księżną Kate! Zielińska i Baczyńska współpracowały razem nad szkicem kreacji ślubnej Katarzyny przez wiele tygodni. Sukienka Zielińskiej miała prosty krój, zaś na samej górze zdobiła ją urocza kokardka. Klasyczny, wykończony koronką welon został umocowany na ozdobnej połyskującej opasce od Jennifer Behr. Uzupełnieniem ślubnej stylizacji Kasi były srebrzyste szpilki od Nicolasa Kirkwooda. Panna młoda wyglądała niezwykle wdzięcznie i po prostu pięknie!
Na weselu Zielińskiej i Domańskiego bawiło się wiele gwiazd. Pojawili się m.in. Kasia Glinka, Joanna Liszowska, Rafał Maserak, Ewa Wojciechowska, Ania Głogowska oraz Agata Młynarska. Podobno szaleństwo na parkiecie nie miało końca, a ostatni goście opuścili restaurację rano następnego dnia.
Katarzyna i Wojtek poznali się… w przedszkolu. Ponownie spotkali się już w dorosłym życiu, gdy Domański wrócił do Polski po kilku latach spędzonych w USA. Jak się okazuje, stara miłość nie rdzewieje. Między Kasią i Wojtkiem znów zaiskrzyło. Wkrótce później się pobrali, a niecałe dwa lata po ślubie aktorka została mamą. Obecnie Zielińska jest w drugiej ciąży. Chłopiec czy dziewczynka? Tego na razie nie wiadomo, ale poród ma się odbyć późną jesienią.
– Dziś w moim życiu wyjątkowy dzień. Nasza rocznica. Nieważne która. Ważne, że RAZEM. Jak wiecie, nie mam w zwyczaju pokazywać tutaj Rodziny, ale dziś robię wyjątek, gdyż u mego boku od paru lat jest człowiek, z którym jestem szczęśliwa. I choć czasem wkurza mnie do imentu, krzyczę wtedy jak prawdziwa sądecka góralica, to przyznaję, że jest to gość, przy którym czuję się najpiękniejszą, najwspanialszą Zieliną. Który mnie wspiera, z którym dzielę każdy mój dzień, każdą moją chwilę. I z którym mam wspaniałą RODZINĘ – napisała Katarzyna na Instagramie.
Z okazji 4. rocznicy ślubu Kasi i Wojciechowi życzymy dużo szczęścia i miłości!

źródło: gala.pl
Biografia Katarzyny
Katarzyna Zielińska (ur. 29 sierpnia 1979 w Limanowej) – polska aktorka i piosenkarka.
W 2002 ukończyła studia w PWST w Krakowie. Podczas studiów występowała na deskach krakowskich teatrów. Występuje w warszawskich teatrach, m.in. w Teatrze Kwadrat, Teatrze Syrena i Teatrze Rampa. Marta Kozłowska i Leopold Kozłowski zaprosili ją do udziału w spektaklu pieśni żydowskich oraz do nagrania solowych piosenek na płytę Leopold Kozłowski i Przyjaciele. Gościnnie gra w Teatrze Ludowym, występuje m.in. w spektaklach muzycznych i musicalach: Siostry Parry, Minnesota blues z piosenkami Oddziału Zamkniętego, w Berlińskiej rewii kabaretowej i Błysku rekina. Wzięła udział w programie TVP2 Szansa na sukces. Śpiewu uczyła się pod okiem Elżbiety Zapendowskiej.
Zwyciężyła w IV Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Estradowej w Warszawie. W 2004 zakwalifikowała się do finałowej dziesiątki XXV Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, gdzie zdobyła Nagrodę Publiczności[1].
Jesienią 2007 wzięła udział w drugiej edycji programu Jak oni śpiewają, zajmując 8. miejsce. Równo rok później, jesienią 2008 w parze z Filipem Bernadowskim wystąpiła w trzeciej edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie, w której zajęli 3. miejsce.
Wystąpiła w „Urodzinowym strzale w dychę” kabaretu Ani Mru Mru z okazji jego 10–lecia, śpiewając piosenki z Katarzyną Jamróz.
Zielińska od marca 2009 do listopada 2012 była kapitanem jednej z drużyn w programie TVP2 Kocham Cię, Polsko!. We wrześniu 2010 wystąpiła w konkursie na Serialowy Hit Lata podczas 47. KFPP w Opolu, gdzie wspólnie z innymi aktorami serialu Dom nad rozlewiskiem – Sylwią Juszczak, Antonim Królikowskim i Bartłomiejem Kasprzykowskim, a także z muzykiem Robertem Gawlińskim wykonała utwór „Nie stało się nic”.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Kilka słów z Wikipedii o Wojciechu
Wojciech Domański – finansista, pracownik ICENTIS Capital i członek rady nadzorczej Ruchu.
Ruch S.A. – polskie przedsiębiorstwo handlu detalicznego założone w 1918 r. w Warszawie; zajmuje się głównie dystrybucją prasy, produktów szybkozbywalnych, prenumeratą.
Przedsiębiorstwo zostało założone 17 grudnia 1918 przez polskich księgarzy Jakuba Mortkowicza i Jana Gebethnera. Pierwotnie nosiło nazwę Polskie Towarzystwo Księgarń Kolejowych RUCH Spółka z o.o.
Od 1950 firmę przedsiębiorstwa zmieniono na Państwowe Przedsiębiorstwo Kolportażu. W 1973 przedsiębiorstwo weszło w skład spółdzielni Robotnicza Spółdzielnia Wydawnicza „Prasa-Książka-Ruch”. W okresie PRL przedsiębiorstwo było monopolistą w kolportażu prasy. Kolportowało też książki, zajmowało się działalnością poligraficzną i handlem detalicznym.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz