Katarzyna Zielińska i jej partner: znamy płeć ich dziecka


Katarzyna Zielińska po raz drugi zostanie mamą jeszcze w tym roku! Aktorka w drugiej ciąży czuje się bardzo dobrze i dopiero niedawno przestała grać w teatrze. Ciążowe dolegliwości jej nie dotyczą, wręcz przeciwnie – Zielińska w ciąży promienieje dobrą energią i szerokim uśmiechem. Aktorka urodzi lada dzień, w związku z czym zdecydowała się urządzić dla swoich koleżanek baby shower, a przy okazji zdradziła płeć dziecka!
Katarzyna pokazała ciążowy brzuszek przed samym porodem! Wygląda na to, że aktorka zostanie mamą lada dzień i powita na świecie swoje drugie dziecko. Zielińska w drugiej ciąży czuje się naprawdę świetnie. Przed porodem pozwoliła sobie nawet na krótkie wakacje, na których chętnie korzystała ze słońca. Na jej Instagramie nie brakuje też uśmiechniętych, radosnych zdjęć z ciążowym brzuszkiem. W jej mediach społecznościowych, pojawiły się również zdjęcia z uroczego baby shower. Katarzyna zaprosiła przyjaciółki na przyjęcie, na którym zdradziła płeć swojego drugiego dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?
Zielińska wyprawiła w środę huczne baby shower. Impreza odbyła się w jednej z warszawskich restauracji Magdy Gessler i pojawiły się na niej m.in: Małgorzata Socha, Katarzyna Glinka, Marzena Rogalska, czy Ewa Wojciechowska. Ta ostatnia zdradziła na Instagramie, że Katarzyna spodziewa się… drugiego synka
„To będzie chłopiec” – podpisała zdjęcia z baby shower Wojciechowska.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Katarzynie
Katarzyna Zielińska (ur. 29 sierpnia 1979 w Limanowej) – polska aktorka i piosenkarka.
W 2002 ukończyła studia w PWST w Krakowie. Podczas studiów występowała na deskach krakowskich teatrów. Występuje w warszawskich teatrach, m.in. w Teatrze Kwadrat, Teatrze Syrena i Teatrze Rampa. Marta Kozłowska i Leopold Kozłowski zaprosili ją do udziału w spektaklu pieśni żydowskich oraz do nagrania solowych piosenek na płytę Leopold Kozłowski i Przyjaciele. Gościnnie gra w Teatrze Ludowym, występuje m.in. w spektaklach muzycznych i musicalach: Siostry Parry, Minnesota blues z piosenkami Oddziału Zamkniętego, w Berlińskiej rewii kabaretowej i Błysku rekina. Wzięła udział w programie TVP2 Szansa na sukces. Śpiewu uczyła się pod okiem Elżbiety Zapendowskiej.
Zwyciężyła w IV Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Estradowej w Warszawie. W 2004 zakwalifikowała się do finałowej dziesiątki XXV Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, gdzie zdobyła Nagrodę Publiczności[1].
źródło: pl.wikipedia.org
Kilka słów z Wikipedii o Wojciechu
Wojciech Domański – finansista, pracownik ICENTIS Capital i członek rady nadzorczej Ruchu.
Ruch S.A. – polskie przedsiębiorstwo handlu detalicznego założone w 1918 r. w Warszawie; zajmuje się głównie dystrybucją prasy, produktów szybkozbywalnych, prenumeratą.
Przedsiębiorstwo zostało założone 17 grudnia 1918 przez polskich księgarzy Jakuba Mortkowicza i Jana Gebethnera. Pierwotnie nosiło nazwę Polskie Towarzystwo Księgarń Kolejowych RUCH Spółka z o.o.
Od 1950 firmę przedsiębiorstwa zmieniono na Państwowe Przedsiębiorstwo Kolportażu. W 1973 przedsiębiorstwo weszło w skład spółdzielni Robotnicza Spółdzielnia Wydawnicza „Prasa-Książka-Ruch”. W okresie PRL przedsiębiorstwo było monopolistą w kolportażu prasy. Kolportowało też książki, zajmowało się działalnością poligraficzną i handlem detalicznym.
źródło: pl.wikipedia.org