Katarzyna Zielińska i jej mąż lada dzień powitają kolejne dziecko?


Katarzyna Zielińska po raz drugi zostanie mamą jeszcze w tym roku! Aktorka w drugiej ciąży czuje się bardzo dobrze i dopiero niedawno przestała grać w teatrze. Uciążliwe ciążowe dolegliwości jej nie dotyczą, wręcz przeciwnie – Zielińska w ciąży promienieje dobrą energią i szerokim uśmiechem! Na jej Instagramie właśnie pojawiło się zdjęcie z bardzo dużym brzuszkiem! Czyżby Katarzyna miała urodzić lada dzień?

Zielińska pokazała ciążowy brzuszek przed samym porodem! Wygląda na to, że aktorka zostanie mamą lada dzień i powita na świecie swojego drugiego synka. Katarzyna w drugiej ciąży czuje się naprawdę świetnie. Przed porodem pozwoliła sobie nawet na krótkie wakacje, na których chętnie korzystała ze słońca. Na jej Instagramie nie brakuje też uśmiechniętych, radosnych zdjęć z ciążowym brzuszkiem. Czyżby tym razem dodała już ostatnie zdjęcie przed szczęśliwym rozwiązaniem? W opisie uroczej fotografii podzieliła się z fanami przemyśleniami na temat jej błogosławionego stanu. Co napisała?

Zielińska należy do tych kobiet, które w ciąży czują się wspaniale i nie muszą martwić się uciążliwymi ciążowymi dolegliwościami. Aktorka na swoim Instagramie wyznała, że to najszczęśliwszy stan w jej życiu:

„Chyba nie ma słów, żeby opisać co się dzieje w mojej głowie w oczekiwaniu na TĘ wielką radość. To stan, który chyba każda kobieta chciałaby zatrzymać w głowie i być tak szczęśliwa przez całe życie jak teraz. Chodzę sobie ulicami, śpiewam, uśmiecham się do ludzi i gadam, wydawać by się mogło, sama z sobą. Powiększam się, sprawiam swojemu brzuszkowi dużo radości i każdego dnia się rozpieszczam. Oczywiście są granice tego wszystkiego – na pewno nie pięć mielonych dziennie. Czuję się bardzo sexy i wiem, że jestem bardzo ważna w życiu mojej Rodziny. No normalnie odjazd! KRÓLEWNA Z ZIARENKIEM GROCHU”

źródło: gala.pl

Biografia Katarzyny

Katarzyna Zielińska (ur. 29 sierpnia 1979 w Limanowej) – polska aktorka i piosenkarka.

W 2002 ukończyła studia w PWST w Krakowie. Podczas studiów występowała na deskach krakowskich teatrów. Występuje w warszawskich teatrach, m.in. w Teatrze Kwadrat, Teatrze Syrena i Teatrze Rampa. Marta Kozłowska i Leopold Kozłowski zaprosili ją do udziału w spektaklu pieśni żydowskich oraz do nagrania solowych piosenek na płytę Leopold Kozłowski i Przyjaciele. Gościnnie gra w Teatrze Ludowym, występuje m.in. w spektaklach muzycznych i musicalach: Siostry Parry, Minnesota blues z piosenkami Oddziału Zamkniętego, w Berlińskiej rewii kabaretowej i Błysku rekina. Wzięła udział w programie TVP2 Szansa na sukces. Śpiewu uczyła się pod okiem Elżbiety Zapendowskiej.

Zwyciężyła w IV Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Estradowej w Warszawie. W 2004 zakwalifikowała się do finałowej dziesiątki XXV Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, gdzie zdobyła Nagrodę Publiczności[1].

Jesienią 2007 wzięła udział w drugiej edycji programu Jak oni śpiewają, zajmując 8. miejsce. Równo rok później, jesienią 2008 w parze z Filipem Bernadowskim wystąpiła w trzeciej edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie, w której zajęli 3. miejsce.

Wystąpiła w „Urodzinowym strzale w dychę” kabaretu Ani Mru Mru z okazji jego 10–lecia, śpiewając piosenki z Katarzyną Jamróz.

Zielińska od marca 2009 do listopada 2012 była kapitanem jednej z drużyn w programie TVP2 Kocham Cię, Polsko!. We wrześniu 2010 wystąpiła w konkursie na Serialowy Hit Lata podczas 47. KFPP w Opolu, gdzie wspólnie z innymi aktorami serialu Dom nad rozlewiskiem – Sylwią Juszczak, Antonim Królikowskim i Bartłomiejem Kasprzykowskim, a także z muzykiem Robertem Gawlińskim wykonała utwór „Nie stało się nic”.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Kilka słów z Wikipedii o Wojciechu

Wojciech Domański – finansista, pracownik ICENTIS Capital i członek rady nadzorczej Ruchu.

Ruch S.A. – polskie przedsiębiorstwo handlu detalicznego założone w 1918 r. w Warszawie; zajmuje się głównie dystrybucją prasy, produktów szybkozbywalnych, prenumeratą.

Przedsiębiorstwo zostało założone 17 grudnia 1918 przez polskich księgarzy Jakuba Mortkowicza i Jana Gebethnera. Pierwotnie nosiło nazwę Polskie Towarzystwo Księgarń Kolejowych RUCH Spółka z o.o.

Od 1950 firmę przedsiębiorstwa zmieniono na Państwowe Przedsiębiorstwo Kolportażu. W 1973 przedsiębiorstwo weszło w skład spółdzielni Robotnicza Spółdzielnia Wydawnicza „Prasa-Książka-Ruch”. W okresie PRL przedsiębiorstwo było monopolistą w kolportażu prasy. Kolportowało też książki, zajmowało się działalnością poligraficzną i handlem detalicznym.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 30 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *