Katarzyna Pakosińska i Irakli: szczegóły ich ślubu


Katarzyna Pakosińska (45 l.) wyjawiła szczegóły uroczystości! O ślubie artystki kabaretowej było głośno w sierpniu tego roku. Media informowały, że Pakosińska wyszła za gruzińskiego dziennikarza o imieniu Irakli.
Co prawda niedługo później pojawiły się pogłoski, że ślubu wcale nie było, jednak gwiazda szybko je zdementowała.
Teraz z kolei postanowiła wyjawić szczegóły uroczystości.
„Ślub odbył się w Milanówku (…). Mój mąż Irakli i ja włożyliśmy tradycyjne gruzińskie stroje. Wyglądaliśmy jak książęca para” – powiedziała „Twojemu Imperium” Kasia.
Co ciekawe, wesele odbyło się w Gruzji!
„Wieczorem całą rodziną i z przyjaciółmi wsiedliśmy do samolotu z kapitanem Januszem za sterami i polecieliśmy do Tbilisi. (…) To był szalony lot! A w Gruzji czekało nas tygodniowe weselicho w Anauri – mieszanka polsko-gruzińskich tradycji i naszej fantazji” – opisuje Katarzyna.
Pakosińska wyjawiła również, że mąż przeprowadził się dla niej do Polski. Zdradziła także, że obecnie nosi dwa nazwiska – swoje i po mężu.
Nowożeńcom Gratulujemy!

źródło: pomponik.pl
Biografia Katarzyny
Katarzyna Pakosińska (ur. 9 kwietnia 1972 w Warszawie) − polska artystka kabaretowa, polonistka, aktorka, konferansjerka, kiedyś dziennikarka TVP Polonia.
W 1996 roku wraz z czterema kolegami ze studiów, Robertem Górskim, Mikołajem Cieślakiem, Przemysławem Borkowskim i Rafałem Zbieciem, założyła Kabaret Moralnego Niepokoju. W tym samym roku formacja zdobyła Grand Prix na XII Przeglądzie Kabaretów PaKA ’96 w Krakowie. Pakosińska wielokrotnie występowała z kabaretem w telewizji, m.in. w programie pt. Tygodnik Moralnego Niepokoju. 23 lutego 2011 odeszła z kabaretu[1].
Jest autorką i współproducentką serialu dokumentalnego Tańcząca z Gruzją pokazywanego wiosną 2009 roku w TVP oraz w gruzińskiej telewizji publicznej w 2015. Była dwukrotnie nominowana do tytułu „Mistrz Mowy Polskiej”. Jako konferansjerka prowadziła najważniejsze wydarzenia w Polsce, m.in Telekamery Tele Tygodnia 2010 (z Robertem Gonerą)[2] oraz koncert SuperPremiery na 51. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (z Barbarą Kurdej-Szatan)[3].
Jesienią 2011 roku wzięła udział w trzynastej edycji programu telewizyjnego Taniec z gwiazdami, emitowanego w telewizji TVN[4]. Jej partnerem tanecznym był włoski tancerz, Stefano Terrazzino. Para odpadła w dziewiątym odcinku, zajmując szóste miejsce[5].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz