Katarzyna Niezgoda z nowym partnerem nad Bałtykiem


Katarzyna Niezgoda (49 l.) cieszy się życiem po rozstaniu z Kammelem. Z nowym partnerem na jednej z plaż byli niemal nierozłączni. Dosłownie…
Rozstanie pani bizneswoman i prezentera telewizyjnego było sensacją. Od tego czasu minęło już sporo czasu, a każde z nich poszło w swoją stronę.
Katarzyna skupiła się na odchudzaniu i pisaniu książki o swojej metamorfozie. Przy okazji znalazła też nową miłość, o której na razie woli się nie wypowiadać.
Między kochankami jest jednak naprawdę gorąco.
W najnowszym „Fakcie” możemy przeczytać o ich gorących amorach na jednej z sopockich plaż.
Niezgoda zdjęła zwiewne ciuszki, by zaprezentować swoje ciało. Ludzie wręcz zamarli, gdy zobaczyli jej seksowne kształty. Dawna postura byłej Kammela to rzeczywiście już przeszłość.
Jej wdziękom nie mógł oprzeć się także jej ukochany Paweł…
„Bizneswoman opalała się na leżaku, korzystając z pięknej pogody. A gdy postanowiła nieco się zdrzemnąć, jej ukochany nie zdołał się powstrzymać i rzucił się na nią, by wtulić się w jej ciało” – czytamy w tabloidzie.
Tekst został też okraszony zdjęciami z urlopu Kasi i ukochanego. Faktycznie para ciągle się do siebie przytula i całuje. Mężczyźnie zdarza się też kłaść na niej, w czym nie przeszkadzają mu zgromadzeni wokół ludzie.
To musi być rzeczywiście wielka miłość!


źródło: pomponik.pl oraz fakt.pl
Kilka słów z Wikipedii o Sopocie
Sopot (kaszb. Sopòt lub też Sopòtë, Copòtë, Copòt, niem. Zoppot)[2] – miasto na prawach powiatu w północnej Polsce nad Zatoką Gdańską (Morze Bałtyckie), położone na Pobrzeżu Gdańskim, między Gdańskiem a Gdynią, z którymi tworzy Trójmiasto. Jest jednym z miast aglomeracji gdańskiej. Sopot jest najmniejszym pod względem liczby ludności miastem na prawach powiatu w Polsce oraz najmniejszym pod tym samym względem miastem, którego organem władzy wykonawczej jest prezydent[a] (a nie burmistrz).
Sopot jest kurortem nadmorskim i uzdrowiskiem, po II wojnie światowej znanym z organizowanych tam od 1961 w Operze Leśnej konkursów piosenki Sopot Festival.
Miasto posiada najdłuższe w Europie molo o drewnianej konstrukcji.
Podczas reformy administracyjnej w 1999 Sopot w drodze wyjątku otrzymał uprawnienia miasta na prawach powiatu (przysługujące nominalnie miastom o liczbie ludności powyżej 100 tysięcy). Może także poszczycić się jednym z najniższych w Polsce wskaźników bezrobocia wynoszącym 4,9% (ok. 900 osób)[3].
Wieś Opactwa Cystersów w Oliwie w województwie pomorskim w II połowie XVI wieku[4].
Większa część miasta położona jest na Pobrzeżu Kaszubskim, natomiast mniejsza (zachodnia) znajduje się na Pojezierzu Kaszubskim.
Miasto jest położone na wysokości od 0 do 152,7 m n.p.m.[5][6] Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz