Katarzyna Kwiatkowska i jej partner niedługo zostaną rodzicami


Katarzyna-KwiatkowskaKasia Kwiatkowska (43 l.) niebawem zostanie mamą. W jednym z tabloidów postanowiła zdradzić płeć pociechy…
Aktorka w show-biznesie zaistniała dzięki programowi Szymona Majewskiego, w którym parodiowała m.in. Krystynę Jandę i Dodę.
Katarzyna ma na swoim koncie też kilka ról filmowych. Najbardziej znana jest chyba z filmu „Dzień kobiet”.
Z kolei niedawno celebrytka zdradziła, że spodziewa się dziecka. Teraz ujawnia nieco więcej szczegółów…
„To będzie dziewczynka. Jestem bardzo podekscytowana i ciekawa, jak to będzie. Dzidzia już nawiązuje ze mną kontakt i bardzo intensywnie uprawia jogging. Daje znać, że tam jest i że się już trochę nudzi” – mówi „Faktowi” Kwiatkowska.
Do porodu zostało niewiele czasu, ale przygotowania do przyjścia na świat córeczki aktorka dopiero zaczyna.
Na szczęście ma już łóżeczko, które dostała od jurorki „The Voice of Poland”!
„Łóżeczko należało do Marysi Sadowskiej, a przede mną należało jeszcze do dziecka Marysi Seweryn” – chwali się Kasia.
źródło: pomponik.pl
tagi: mąż
Biografia Katarzyny
Katarzyna Kwiatkowska (ur. 4 listopada 1974) – polska aktorka filmowa i teatralna.
W 1997 roku ukończyła studia w Akademii Teatralnej w Warszawie. Wystąpiła w teledysku zespołu Kult Gdy nie ma dzieci (1998 r.) oraz Dobrze być dziadkiem (2013 r.). Popularność przyniosły jej parodie wykonywane w części programu Szymon Majewski Show, znanej jako Rozmowy w tłoku, gdzie występowała przez sześć lat (2005–2011).
W 2006 roku wystąpiła w dwóch odcinkach programu krajoznawczego Para w Polskę. Od listopada 2006 roku do lutego 2007[2] tworzyła wspólnie z Edytą Jungowską audycję Babska szkoła jazdy w Radiu Zet. Wiosną 2014 była jurorką pierwszej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo.
Jesienią 2014 prowadziła program Baw mnie. Kasia Kwiatkowska Show. Wiosną 2015 prowadziła teleturniej Podróż Życia na antenie TVP 1. 22 czerwca 2015 wygrała w parze ze Stefanem Friedmannem Wielki Test z Historii na antenie TVP 1. Od września 2015 wygłasza krótkie monologi pod tytułem Złociutka w radiu Złote Przeboje[3].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

0 komentarzy do “Katarzyna Kwiatkowska i jej partner niedługo zostaną rodzicami”

  1. Ja też jestem chłopakiem ale, niestety, nie jej, Katarzyny K. Jestem także ojcem ale, niestety, nie Jasminy tylko Jessiki. Tak to los lubi płatać figle, niestety. Zresztą Figiel Aneta (Jaka to melodia) też już ma chłopaka i dziecko, niestety, czyli już płatana.

Dodaj komentarz