Katarzyna Kwiatkowska i jej chłopak zostali rodzicami


Katarzyna-KwiatkowskaKasia Kwiatkowska jest jedną z najpopularniejszych polskich parodystek. Popularność przyniósł jej program Szymona Majewskiego, w którym perfekcyjnie parodiowała polskie gwiazdy, w tym m.in. Dodę. Świetnie sprawdziła się także jako aktorka w przejmującym dramacie „Dzień Kobiet”. We wrześniu 2016 roku wszyscy zachwycali się jej nietypową kreacją, jaką miała na sobie podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni.
Kwiatkowska zadała wówczas szyku w pięknej, czarnej, wydekoltowanej sukni projektu Paprocki & Brzozowski. Nigdy wcześniej nie widzieliśmy aktorki w takim wydaniu, nic więc dziwnego, że oczy wszystkich zgromadzonych były skierowane ku niej. Nikt wówczas nie zauważył jej lekko zaokrąglonego ciążowego brzuszka!
Aktorka i parodystka stara się swoje życie prywatne trzymać z dala od mediów. Ciążowego brzuszka długo nie dało się jednak ukrywać. Dziś okazuje się, że Katarzyna urodziła! Gwiazda po raz pierwszy została mamą.
Dziecko Kwiatkowskiej przyszło na świat 27 marca 2016 roku. Świeżo upieczona mama podzieliła się dobrą nowiną z „Faktem”. Jak informuje tabloid, na świecie pojawiła się dziewczynka. Aktorka dała jej na imię Jaśmina. Na temat ojca dziecka aktorka nie ujawnia żadnych informacji.
Serdecznie gratulujemy!
źródło: gala.pl
Biografia Katarzyny
Katarzyna Kwiatkowska (ur. 4 listopada 1974) – polska aktorka filmowa i teatralna.
W 1997 roku ukończyła studia w Akademii Teatralnej w Warszawie. Wystąpiła w teledysku zespołu Kult Gdy nie ma dzieci (1998 r.) oraz Dobrze być dziadkiem (2013 r.). Popularność przyniosły jej parodie wykonywane w części programu Szymon Majewski Show, znanej jako Rozmowy w tłoku, gdzie występowała przez sześć lat (2005–2011).
W 2006 roku wystąpiła w dwóch odcinkach programu krajoznawczego Para w Polskę. Od listopada 2006 roku do lutego 2007[2] tworzyła wspólnie z Edytą Jungowską audycję Babska szkoła jazdy w Radiu Zet. Wiosną 2014 była jurorką pierwszej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo.
Jesienią 2014 prowadziła program Baw mnie. Kasia Kwiatkowska Show. Wiosną 2015 prowadziła teleturniej Podróż Życia na antenie TVP 1. 22 czerwca 2015 wygrała w parze ze Stefanem Friedmannem Wielki Test z Historii na antenie TVP 1. Od września 2015 wygłasza krótkie monologi pod tytułem Złociutka w radiu Złote Przeboje[3].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz