Katarzyna i Cezary Żak: Będzie rozwód?


zak-cezary-katarzynaPlotki o kryzysie w ich małżeństwie krążą w prasie od miesięcy. Mówiło się o tym, że para zaczęła się kłócić tuż po wspólnym nagraniu reklamy margaryny. Podobno Cezary i Katarzyna Żak właściwie ze sobą nie rozmawiają, a zgranym duetem są tylko na ekranie.
Spekulacje o ich kryzysie małżeńskim przybrały na sile tuż po Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, gdzie na odsłonięciu swojej gwiazdy w Alei Sław Katarzyna Żak pojawiła się w towarzystwie menedżerki, tłumacząc, że mąż ma ważniejsze sprawy w Poznaniu.
Po tym jak okazało się, że Żakowie spędzili osobno tegoroczne wakacje, kolorowa prasa zaczęły pisać o ich rozwodzie tak, jakby sprawa była już przesądzona.
Aktorka ma dość plotek i postanowiła publicznie zabrać głos w tej sprawie. Czy rzeczywiście w jej małżeństwie dzieje się tak źle?
„Twoje Imperium” postanowiło zapytać Katarzynę Żak, jak jest naprawdę. Aktorka uważa, że jej małżeństwo jest udane.
– To są wierutne bzdury. Wszystko jest między nami w porządku – oświadczyła w rozmowie z tygodnikiem.
W obronie Żaków stanęła Krystyna Janda. Wieloletnia przyjaciółka rodziny zamieściła na swoim profilu na Facebooku zdjęcia całujących się małżonków z komentarzem:
Od kilku dni prasa brukowa donosi o tym rzekomym rozwodzie. Oto jak się rozwodzą moi przyjaciele Czarek i Kasia Żakowie. Miłe imieniny nocne dziś. Wszystkiego dobrego!!!!
Czas pokaże, czy po tych działaniach prasa da Żakom spokój.
źródło: gwiazdy.wp.pl
Biografia Cezarego
Cezary Żak (ur. 22 sierpnia 1961 w Brzegu Dolnym) – polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, reżyser teatralny. Znany z ról w serialach telewizyjnych Miodowe lata, Ranczo oraz Ludzie Chudego. Jest mężem Katarzyny Żak (aktorki), z którą ma dwie córki, Aleksandrę i Zuzannę oraz bratem ciotecznym satyryka Tadeusza Drozdy. Związany z warszawskimi Teatrami Fundacji Krystyny Jandy Polonia i Och-Teatrem.
W 1985 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim PWST we Wrocławiu. W teatrze zadebiutował 15 marca 1986 rolą Działacza społecznego w sztuce Panna Tutli Putli Stanisława Ignacego Witkiewicza wystawianej przez Wrocławski Teatr Współczesny[1]. W 1993 roku otrzymał nagrodę Towarzystwa Przyjaciół Teatru we Wrocławiu dla młodego aktora. W 1994 roku otrzymał kolejną nagrodę (wyróżnienie za „Kontrabasistę” w reż. Susskinda i Trofeum od Prezydenta Torunia na XXVIII Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Jednego Aktora w Toruniu).
W latach 1985-1986 oraz 1990-1995 występował w Teatrze Współczesnym we Wrocławiu, w latach 1995-1996 w Teatrze im. Norwida w Jeleniej Górze. Od 1997 do 2006 roku aktor Teatru Powszechnego w Warszawie. W latach dziewięćdziesiątych był gospodarzem teleturnieju As, dama, walet emitowanego na antenie Polsatu.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Katarzyny
Katarzyna Żak z domu Matusiak (ur. 19 października 1963 w Toruniu) – polska aktorka. Znana z ról w serialach: Miodowe lata, jego kontynuacji Całkiem nowe lata miodowe oraz Ranczo.
W 1986 ukończyła studia na Wydziale Lalkarskim w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej, filia we Wrocławiu. W latach 1986–1995 występowała w Teatrze Współczesnym im. Edmunda Wiercińskiego we Wrocławiu. Zadebiutowała tam rolą Panny Młodej w Sztukmistrzu z Lublina Isaaca Bashevisa Singera w reżyserii Jana Szurmieja. W 1993 otrzymała Nagrodę Towarzystwa Przyjaciół Teatru we Wrocławiu dla młodego aktora. W latach 1995-2011 aktorka warszawskiego Teatru Rampa w Warszawie. Aktualnie występuje w warszawskich teatrach: Roma, Och-Teatr, Capitol, Syrena i Komedia.
W 2009 wzięła udział w piątej edycji programu rozrywkowego Jak oni śpiewają, emitowanego przez telewizję Polsat, w którym zajęła 12. miejsce.
W 2014 uhonorowana „katarzynką” w Piernikowej Alei Gwiazd w Toruniu wraz z zespołem Kobranocka. Tego samego roku otrzymała nominację do Telekamery „Tele Tygodnia” 2015 w kategorii Aktorka[1]. W 2016 odcisnęła swoją dłoń na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz