Katarzyna Grochola ma nowego partnera


Katarzyna Grochola (61 l.) zdradziła w rozmowie z „Na żywo”, że znalazła miłość! Czy teraz będzie inaczej, niż w przeszłości?

„Prosisz, żebym się rozebrała. Żebym stanęła przed tobą naga. Żebym ściągnęła z siebie wszystko, co ci przeszkadza być ze mną blisko „- tymi słowami rozpoczyna swój utwór „Nagość” Grochola.

Czyżby w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna?

„Mój pierwszy mąż był dobry i miły, ale ja zakochałam się w innym. Kiedy zachorowałam, drugi mąż znalazł sobie inną” – wspominała pisarka.

„Brakuje mi ruchu w domu, męża, któremu bym się rzucała na szyję. Nie jestem specjalistką od życia. Nie jestem małżonką” – stwierdziła dwa lata temu.

Ostatnio w jej życiu nastąpiły wielkie zmiany.

„Jestem kochana i to z wzajemnością” – zdradziła pisarka w rozmowie z „Na żywo”. – „Mam cudownego faceta, który mnie wspiera i rozumie. Każdemu życzę takiego uczucia”.

Na życzenie ukochanego, gwiazda na razie nie chce zdradzać jego tożsamości. Wiadomo tylko tyle, że jest muzykiem, przed laty popularnym w Polsce. Para niedługo zrealizuje projekt zawodowy – nagra płytę, na której będzie można usłyszeć opublikowaną w „Pocieszkach”- „Nagość” jako piosenkę.
źródło: pomponik.pl

Kilka słów z Wikipedii o Katarzynie

Katarzyna Grochola (ur. 18 lipca 1957 w Krotoszynie) – polska pisarka i dziennikarka[1].

Jest córką polonistki i prawnika. Ukończyła VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Warszawie. Zanim zajęła się literaturą pracowała jako salowa, konsultantka w biurze matrymonialnym, pomocnik cukiernika.

Współpracowała m.in. z czasopismami „Jestem” i „Poradnik Domowy”. Była współautorką scenariusza serialu M jak miłość[2].

W 2010 roku uczestniczyła w dziewiątej edycji programu telewizyjnego Taniec z gwiazdami. Jej partnerem był Jan Kliment, z którym zajęła trzecie miejsce.

Wydane książki jej autorstwa zostały sprzedane w nakładzie niemal 4 mln egzemplarzy.

Jej córką jest Dorota Szelągowska. Pisarka podkreśla swoje przywiązanie do religii rzymskokatolickiej. Mieszka w Milanówku[3]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 14 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *