Katarzyna Glinka ma nowego chłopaka


katarzyna-glinkaPo rozstaniu z mężem myślała, że nie poradzi sobie ze spłatą domu, w dziwny nastrój wpędziła ją perspektywa życia jako singielka. Na szczęście Kasia Glinka (37 l.) nie musi już sama borykać się z codziennymi problemami – ma nowego partnera.

Ostatnie pół roku było dla 37-latki czasem dramatycznych wydarzeń. Choroba i śmierć ukochanego taty Kazimierza oraz rozpad 14-letniego związku z mężem Przemysławem Gołdonem zburzyły jej dotychczasowe życie.

Jednak wiele wskazuje na to, że samotność już aktorce „Barw szczęścia” nie grozi. Ostatnio fotoreporter „Na Żywo” spotkał Kasię w jednym z centrów handlowych stolicy z nowym partnerem.

„Para zaglądała do różnych sklepów, potem przez dłuższy czas odpoczywała w kawiarni. Zawitali też do biura podróży, gdzie przeglądali katalogi, najwyraźniej planując wspólny wyjazd na wczasy.

Potem aktorka, już bez partnera, zeszła do garażu, gdzie od męża odebrała ich synka Filipa (3), który z tatą widuje się w weekendy” – czytamy w magazynie.

– Mam teraz trudny moment w życiu, ale nie chcę nic więcej na ten temat mówić – oświadczyła Glinka w maju. To właśnie wtedy jej ojciec trafił do szpitala. Katarzyna z oddaniem opiekowała się panem Kazimierzem, godziny spędzała przy szpitalnym łóżku.

Jej mąż poczuł się odsunięty. Wyprowadził się z domu, zamieszkał u rodziców. Aktorka postanowiła zawalczyć o związek – namówiła Przemka na terapię małżeńską. Po kilku wizytach u psychologa wydawało się, że kryzys minął – w prasie pojawiły się zdjęcia małżonków obejmujących się i całujących na ulicy.

Niestety, z czasem okazało się, że dzielące ich nieporozumienia nie są do pokonania. Kasia i Przemek postanowili się rozwieść. Aktorka została z synem w ich wspólnym domu w Wilanowie, wybudowanym dzięki ogromnemu kredytowi, który nadal trzeba spłacać.

– Ten dług to prawdziwa zmora Kasi i kolejna przyczyna stresu – zdradza znajoma celebrytki. Na szczęście teraz, gdy u jej boku pojawił się nowy mężczyzna, nie będzie musiała sama borykać się z kłopotami. Inaczej zaplanuje też święta.

– Kasia myślała, że spędzi je tylko z mamą Krystyną i synkiem, ale w tej sytuacji pewnie przy wigilijnym stole zasiądzie ktoś jeszcze – cieszy się znajoma aktorki.
źródło: pomponik.pl

Biografia Kasi

Katarzyna Glinka (ur. 19 kwietnia 1977 w Świdnicy) – polska aktorka filmowa i teatralna.

Wychowywała się w Dzierżoniowie, gdzie ukończyła II Liceum Ogólnokształcące i Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia. W 2001 ukończyła Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. W teatrze debiutowała 23 lutego 2002 w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Od 2003 mieszka w Warszawie. Znana jest również jako twarz reklamowa stacji Canal+.

W 2007 brała udział w pierwszej edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie, zajęła 3 miejsce. Od września 2008 do maja 2009 wraz z Robertem Gonerą prowadziła polską edycję teleturnieju Fort Boyard. Jako Hesia występuje w warszawskim Teatrze Polskim w sztuce Dulscy Z.O.O..

W 2010 brała udział w XI edycji programu Tańca z gwiazdami, zajęła 2. miejsce z Stefanem Terrazzino przegrywając z Julią Kamińską w odcinku finałowym. W tym samum roku zajęła pięćdziesiąte pierwsze miejsce w rankingu „Forbes” na sto najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu[1]. Jesienią 2015 wzięła udział w czwartej edycji programu rozrywkowego Twoja twarz brzmi znajomo[2]. Wygrała 7. odcinek wykonując utwór Hanny Banaszak „Samba przed rozstaniem”.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 25 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *