Katarzyna Glinka i jej partner zaręczyli się

Katarzyna Glinka zaręczona. Jarosław Bieniecki oświadczył się aktorce w naprawdę widowiskowy sposób. Poznaj szczegóły i zobacz zdjęcie szczęśliwej pary!
Bieniecki oświadczył się aktorce na scenie. Zrobił to w widowiskowy sposób. Jarosław przyszedł do Teatru Kwadrat, aby obejrzeć spektakl „Czego nie widać”, w którym gra Katarzyna. Gdy po brawach aktorzy schodzili ze sceny, wbiegł na nią partner Glinki. A w ręku trzymał imponujący bukiet aż 183 róż! Dlaczego właśnie tyle? Bo, jak napisał pod zdjęciem na Instagramie, dokładnie tyle dni minęło od jego pierwszej randki z Kasią. Jak udało się Gali dowiedzieć, jeszcze tego samego wieczoru Jarosław oświadczył się Kasi. A zrobił to na teatralnej scenie, przed publicznością! Wzruszona aktorka oczywiście powiedziała „tak”! Poniżej dowiesz się, kim jest przyszły mąż Glinki.
Bieniecki spotyka się z Glinką od ponad pół roku. Zawodowo zajmuje się organizacją biegów ekstremalnych. Jest również wielokrotnym medalistą Polski w biegach długodystansowych oraz prezesem Runmageddonu, czyli ekstremalnego turnieju biegów przeszkodowych. Katarzyna wzięła udział w jednym z biegów i właśnie wtedy poznała Jarosława. podobno była to miłość od pierwszego wejrzenia. Od tego czasu Glinka i Bieniecki są praktycznie nierozłączni.
Przypomnijmy, że Kasia była już raz mężatką. 4 lata temu aktorka rozwiodła się z Przemysławem Gołdonem, z którym ma synka, Filipa. Z nowym partnerem Katarzynę łączy wspólna pasja do sportu. Oboje kochają też wyzwania i dalekie podróże. Ślub Glinki i Bienieckiego za pewne odbędzie się za kilka miesięcy, ale na razie para nie ujawnia żadnych szczegółów.

źródło: gala.pl
Kilka słów z Wikipedii o Kasi
Katarzyna Glinka (ur. 19 kwietnia 1977 w Świdnicy) – polska aktorka filmowa i teatralna oraz prezenterka telewizyjna.
Wychowywała się w Dzierżoniowie, gdzie ukończyła II Liceum Ogólnokształcące i Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia. W 2001 ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.
W teatrze debiutowała 23 lutego 2002 w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Znana jest również jako twarz reklamowa stacji Canal+.
W 2007 brała udział w pierwszej edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie, gdzie zajęła 3. miejsce. Od września 2008 do maja 2009 wraz z Robertem Gonerą prowadziła polską edycję teleturnieju Fort Boyard. Jako Hesia występuje w warszawskim Teatrze Polskim w sztuce Dulscy Z.O.O..
W 2010 brała udział w jedenastej edycji programu Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Stefano Terrazzino, z którym dotarła do finału, gdzie zajęła 2. miejsce, przegrywając z Julią Kamińską i Rafałem Maserakiem. W tym samym roku zajęła 51. miejsce w rankingu pisma „Forbes” na sto najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu[1]. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Teatrze Kwadrat
Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego – teatr w Warszawie mieszczący się przy ul. Marszałkowskiej 138.
Teatr Kwadrat powstał w 1974 z inicjatywy Komitetu ds. Radia i Telewizji. Pierwszym dyrektorem teatru został Edward Dziewoński. Podczas stanu wojennego w 1982 teatr przestał działać. Stał się jednak drugą sceną Teatru Na Woli. W 1985, kiedy Teatr Na Woli został zlikwidowany, oddając scenę Teatrowi Narodowemu, decyzją ówczesnego prezydenta Warszawy Mieczysława Dębickiego Teatr Kwadrat reaktywowano. Dyrektorem został Edmund Kamil Karwański, który sprawował tę funkcję do 30 czerwca 2010. 15 lipca 2010 dyrektorem Teatru Kwadrat został Andrzej Nejman[1]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz