Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki pokazali się razem


Na finałowej gali Szlachetnej Paczki pojawiła się Katarzyna Glinka (41 l.) ze swoim chłopakiem Jarosławem Bienieckim, twórcą Runmageddonu. W przeszłości trenował on lekkoatletykę, dziś prowadzi dochodową firmę, która organizuje najpopularniejsze biegi przeszkodowe w Polsce. Para rzadko pokazuje się razem publicznie. Dlaczego teraz przyszli wspólnie? Okazuje się, że firma Jarosława od lat współpracuje ze Szlachetną Paczką. Gdy wyszło na jaw, że biznesmen spotyka się z Kasią Glinką, zaproszenie zostało rozszerzone również na aktorkę.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
tagi: nowy partner; nowa dziewczyna, partnerka

Kilka słów z Wikipedii o Kasi

Katarzyna Glinka (ur. 19 kwietnia 1977 w Świdnicy) – polska aktorka filmowa i teatralna oraz prezenterka telewizyjna.

Wychowywała się w Dzierżoniowie, gdzie ukończyła II Liceum Ogólnokształcące i Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia. W 2001 ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

W teatrze debiutowała 23 lutego 2002 w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Znana jest również jako twarz reklamowa stacji Canal+.

W 2007 brała udział w pierwszej edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie, gdzie zajęła 3. miejsce. Od września 2008 do maja 2009 wraz z Robertem Gonerą prowadziła polską edycję teleturnieju Fort Boyard. Jako Hesia występuje w warszawskim Teatrze Polskim w sztuce Dulscy Z.O.O. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 54 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *