Kasia Warnke i Piotr Stramowski – profil pary


Warnke i Stramowski
Katarzyna Warnke (ur. 30 listopada 1976 w Grudziądzu) – polska aktorka teatralna i filmowa, reżyserka teatralna, dramaturg. Przez cztery lata uczyła się aktorstwa w Teatrze Wizji i Ruchu, również w rodzinnym Grudziądzu. W 2002 ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie.
Piotr Stramowski (ur. 17 września 1987 w Warszawie) – polski aktor. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie (2012).
źródło: pl.wikipedia.org

Początek związku

Para poznała się na zdjęciach próbnych. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia.

Zaręczyny

Nie znamy dokładnej daty zaręczyn ale serwis internetowy Gwiazdy.wp.pl w artykule zatytułowanym „Warnke i Stramowski biorą ślub!” i opublikowanym dnia 24-06-2016 napisał, że: „Kilka tygodni temu zakochani zaręczyli się, a niedawno okazało się, iż jeszcze w tym roku planują wziąć ślub”.
„Nasze zaręczyny były romantycznym impulsem. Totalny spontan” – opowiadali Kasia i Piotr na łamach „Gali”.

Ślub

Piotr i Kasia pobrali się 30 lipca 2016 roku. Całą ceremonię do samego końca utrzymywali w tajemnicy. Zaślubiny i wesele pary odbyły się na mazurskiej wsi, nad jeziorem, w przepięknym otoczeniu polskiej przyrody. Na wyjątkową uroczystość Kasia i Piotr zaprosili tylko najbliższą rodzinę i przyjaciół, dokładnie 40 osób. Oboje wystąpili w bieli – Kasia w koronkowej sukni w stylu vintage i długim welonie projektu Gosi Baczyńskiej, a Piotr w białym smokingu od Rodrigo de la Garza.
źródło: gala.pl

Wspólne dzieci

„Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wkrótce zostaną rodzicami! 42-letnia aktorka potwierdziła swoją ciążę w poniedziałek, 1 lipca, podczas kameralnego pokazu kolekcji Resort 2020 polskiej marki MMC” – napisał serwis internetowy Gala.pl w artykule zatytułowanym „Kasia Warnke potwierdziła ciążę. Pokazała goły brzuch na wybiegu podczas pokazu MMC [WIDEO]” i opublikowanym dnia 01.07.2019.

Dodaj komentarz