Kasia Warnke i jej mąż spodziewają się dziecka


Warnke i StramowskiKatarzyna Warnke jest w ciąży. Aktorka potwierdziła doniesienia o tym, że spodziewa się dziecka w bardzo nietypowy sposób. W towarzystwie męża, Piotra Stramowskiego, pokazała mocno zaokrąglony brzuch na pokazie polskiej marki MMC. Mamy nagranie wideo!

Katarzyna i Piotr wkrótce zostaną rodzicami! 42-letnia aktorka potwierdziła swoją ciążę w poniedziałek, 1 lipca, podczas kameralnego pokazu kolekcji Resort 2020 polskiej marki MMC. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Kasia Warnke w kompletnie odsłaniającej jej mocno już zaokrąglony brzuch kreacji od Ilony Majer i Rafała Michalaka w kulminacyjnym momencie pokazu przeszła się po wybiegu w towarzystwie swojego męża. Tym samym gwiazda potwierdziła krążące już od jakiegoś czasu w mediach doniesienia na temat swojej ciąży.

Nagranie wideo z ciężarną Kasią Warnke na pokazie MMC możecie obejrzeć na tej stronie.
źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Kasi

Katarzyna Warnke (ur. 30 listopada 1976 w Grudziądzu) – polska aktorka teatralna i filmowa, reżyserka teatralna, dramaturg.
Jest absolwentką II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Grudziądzu[1]. Przez cztery lata uczyła się aktorstwa w Teatrze Wizji i Ruchu, również w rodzinnym Grudziądzu. Studiowała historię sztuki w Warszawie, jednak nie ukończyła tych studiów[2]. W 2002 ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. W trakcie studiów, w zastępstwie za Jana Peszka wyreżyserowała spektakl Drzewo tropików, wystawiany na deskach Teatru 38 w Krakowie[2]. W 2015 zagrała główną rolę Agnes w filmie W spirali. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Piotrze

Piotr Stramowski (ur. 17 września 1987 w Warszawie) – polski aktor.
Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie (2012).
W 2016 był nominowany do zdobycia statuetki Gwiazda Plejady w kategorii „Debiut roku” podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady[3]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 25 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *