Kasia Tusk i Staszek Cudny zaręczeni?


tusk-cudnyKasia Tusk od ponad czterech lat spotyka się ze Staszkiem Cudnym, jednak do tej pory nie wspominała nigdy o ewentualnych zaręczynach czy ślubie. Jak donoszą jednak reporterzy “Fakty”, śliczna premierówna mogła się już zaręczyć!

Skąd ten pomysł? Czujni redaktorzy tabloidu przyłapali Kasię Tusk podczas sesji zdjęciowej na jej bloga. Choć celebrytka nie zmieniła stroju na inny, to po zakończeniu zdjęć dołożyła do niego jeden wyjątkowy dodatek. Tusk na blogu nie pokazuje bowiem pierścionka, który od jakiegoś czasu nosi na prawej dłoni!

“Czy premierówna nie chce się przyznać, że Staszek Cudny w końcu poprosił ją o rękę? Przecież to najwyższy czas, bo parą są już od 4 lat, a lata mijają nieubłaganie” – czytamy w “Fakcie”.

Sama Kasia Tusk przyznała kiedyś, że stara się nie komentować swojego życia prywatnego, ale też nie będzie przed swoimi czytelnikami ukrywać ważnych wydarzeń. Może więc pierścionek po prostu nie pasował jej do stylizacji?

Katarzyna i Stanisław mieszkają w Gdyni.
źródło: gala.pl

Kim jest Katarzyna Tusk?
Polacy poznali rodzinę Tusków, gdy w 2005 roku Donald Tusk ubiegał się o fotel prezydencki. Katarzyna Tusk miała wówczas 17 lat. Dwa lata później przypomniała o sobie w popularnym show „Taniec z gwiazdami”. Wystąpiła w V edycji programu i razem z tancerzem Stefano Terrazzino zajęła trzecie miejsce.
W przeciwieństwie do innych córek znanych polityków, Aleksandry Kwaśniewskiej i Marii Wiktorii Wałęsy, które tańczyły w poprzednich edycjach programu, showbiznes nie wciągnął Kasi Tusk. Postawiła na studia i rozwijanie własnych zainteresowań.

Jakie zainteresowania ma Kasia Tusk?
W październiku 2011 roku Katarzyna Tusk obroniła pracę magisterską z psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. Oprócz psychologii interesuje ją moda. Razem z siostrą swojego narzeczonego Stanisława Cudnego, Zosią, Kasia Tusk prowadzi blog makelifeeasier.pl, na którym radzi, jak się stylowo ubrać, uczesać czy gdzie warto robić odzieżowe zakupy. Na blogu znaleźć można również przepisy na coś pysznego.
Od niedawna Katarzyna Tusk jest dziennikarką nowego magazynu „Flesz”, na którego łamach publikuje felitony z zakresu mody i stylu.

Gdzie pracowała Kasia Tusk?
Jak sama przyznała na swoim blogu, Katarzyna Tusk pracuje od 15 roku życia. Pracowała jako kelnerka, opiekunka do dzieci i ekspedientka w jednym z sopockich butików. Nie prosiła rodziców o pieniądze na ubrania – kupowała je za to, co sama zarobiła

Jaka jest Kasia Tusk?
Katarzyna Tusk jest nieśmiała. „Ale chyba nie aż tak, jak to przedstawiają tabloidy” – powiedziała w jednym z wywiadów. Tę cechę najbardziej dało się zauważyć, gdy występowała w „Tańcu z gwiazdami”. Na parkiecie, jak kiedyś przyznała, najtrudniejsze było dla niej udawanie namiętności i kogoś seksownego.
Czasem potrafi się zbuntować. Gdy miała 14 lat, zagroziła rodzicom, że ucieknie z domu. Powodem był aparat na zęby, który miała nosić. Ostatecznie postawiła na swoim, aparatu nie założyła. Zrobiła to 10 lat później, czym pochwaliła się na swoim blogu.
Które miejsce zajęła Katarzyna Tusk w setce najbardziej wpływowych Polaków „Wprost”?

Katarzyna Tusk znalazła się nieoczekiwanie na ostatniej liście stu najbardziej wpływowych Polaków tygodnika „Wprost”. Zajęła ostatnie, setne miejsce.
źródło: mowimyjak.pl

Kim jest Staszek Cudny?
Oboje znają się z czasów liceum, a parą są od ponad pięciu lat. Córka premiera miała już wtedy za sobą nieudany związek z pierwszym chłopakiem. Miała również na swoim koncie występ w “Tańcu z gwiazdami”, który przyniósł jej sławę i uwielbienie wielu adoratorów.

Kiedy związek Kasi i Staszka zaczął rozkwitać, kibicowali im rodzice. – Chciałabym, żeby się kochali, żeby ich miłość rozkwitała, bo przecież to najważniejsza rzecz w życiu – mówiła “Super Expressowi” przed laty Anna Cudny, mama Staszka. Chłopak dość szybko wkomponował się w rodzinę Tusków. Razem z premierem oraz jego żoną Małgorzatą Tusk (56 l.) bywali często w kinie i w restauracjach. Cudny wyjeżdżał z rodziną Tusków również na narty we włoskie Dolomity. Pięć lat temu w wywiadzie dla “Super Expressu” Donald Tusk (56 l.) pytany o Staszka odparł: – Bardzo go lubię. Jest takim silnym i odpowiedzialnym chłopcem. A raczej mężczyzną. O sympatii premiera do Staszka może też świadczyć fakt, że woził go rządowym samolotem, kiedy ten miał kontuzjowane kolano. Oczywiście w towarzystwie córki Kasi.

O odpowiedzialność przyszłego zięcia premier może być spokojny. Po studiach architektonicznych Staszek postanowił wykorzystać swoje umiejętności i otworzył firmę Foge, produkującą listwy przypodłogowe. Cudny w firmie odpowiada za produkty i technologię. Dystrybucją i sprzedażą zajmuje się jego kolega. Firma ma swoje oddziały w woj. pomorskim i mazowieckim.
Na stronie internetowej zachwala swoje produkty: „Jako jedyni wytwarzamy listwy, które oferują dwie równie proste techniki mocowań do ściany. Dodatkowo produkujemy uniwersalne narożniki do listw przydatne do montażu. W asortymencie posiadamy wszystkie akcesoria potrzebne i przydatne do montażu listw”.
źródło: se.pl

Tagi: zaręczyny, zaręczyli się

(Odwiedzono 193 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *