Kasia Tusk i Staszek Cudny wezmą ślub w czerwcu


tusk-cudnyKilka dni temu media obiegła informacja o ślubie Kasi Tusk (27 l.) i jej wieloletniego narzeczonego, Staszka Cudnego (27 l.). Córka premiera Donalda Tuska (57 l.) na ślubnym kobiercu stanie najprawdopodobniej już w czerwcu tego roku. Na przygotowania pozostało premierównie bardzo niewiele czasu. Planuje skromną czy huczną uroczystość?

Jej brat, Michał Tusk (32 l.) brał ślub w sierpniu 2008 roku. Ceremonia była skromna i przeznaczona tylko i wyłącznie dla najbliższych – rodziny i przyjaciół pary młodej. Drzwi do gdańskiego Kościoła św. Trójcy strzegli wówczas funkcjonariusze BOR, którzy uniemożliwiali dziennikarzom wejście do środka. Para młoda odjechała spod świątyni białym, zabytkowym krążownikiem szos i podążyła na skromną uroczystość dla gości.

Zupełnym przeciwieństwem był ślub Oli Kwaśniewskiej (33 l.) i Kuby Badacha (37 l.). Córka byłego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewskiego (60 l.) a prywatnie koleżanka Kasi Tusk, postawiła na huczne weselisko. Na uroczystości nie zabrakło dziennikarzy, a także wpływowych znajomych jej rodziców. Przyjęcie zorganizowano z wielką pompą. Wesele prezydentówny i znanego muzyka było jednym z najważniejszych wydarzeń towarzyskich 2012 roku.
Które rozwiązanie wybierze córka premiera Donalda Tuska? Bardziej prawdopodobne wydaje się być huczna impreza. Panna młoda aktywnie udziela się w Internecie i bywa, w przeciwieństwie do swojego brata, klasyfikowana w kategorii celebrytki. Wybranek Katarzyny będzie mógł spełnić wszystkie wymagania ukochanej – jego firma jest potentatem na rynku listew przypodłogowych. Śluby dzieci polityków ze szczytów władzy wzbudzają ogromne zainteresowanie, co może być korzystne również dla wizerunku ich znanych rodziców.
źródło: fakt.pl

(Odwiedzono: 54 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *