Kasia Stankiewicz przyłapana na randce


Kasia Stankiewicz i VitoKasia Stankiewicz (39 l.) już od przeszło roku jest szczęśliwie zakochana, ale do tej pory ukrywa tożsamość swojego ukochanego. Paparazzi przyłapali ją ostatnio na romantycznej kolacji z partnerem. Wyglądają na naprawdę szczęśliwych!
Ciepły letni wieczór. Jedna z modnych warszawskich restauracji. Przy stoliku para zakochanych. Jedzą kolację. Rozmawiają. Nie spieszą się. W pewnym momencie ona zaczyna żartować i robić zabawne miny. On chwyta za telefon i uwiecznia te wygłupy na fotografiach. Gdy wychodzą z lokalu i udają się do domu, cały czas trzymają się za ręce.
Cóż to za para? Ona to Katarzyna Stankiewicz z zespołu Varius Manx. Swojego tajemniczego towarzysza wciąż skrywa przed światem, choć są już razem od ponad roku.
Stankiewicz przypomniała o sobie w zeszłym roku,gdy po wielu latach przerwy zaczęła występować z Varius Manx. Jej muzyczna kariera rozpoczęła się, w popularnym programie „Szansa na sukces”. Miała wtedy 18 lat i wystąpiła w odcinku poświęconym Varius Manx. Zaśpiewała piosenkę „Zamigotał świat” i zachwyciła. Wygrała program, a lider zespołu Robert Janson, którzy poszukiwał akurat nowej wokalistki, zaproponował jej miejsce odchodzącej Anity Lipnickiej.
Jednak błyskawiczna popularność, jaką Katarzyna zyskała, okazała się dla niej zbyt dużym ciężarem i po kilku latach artystka odeszła z zespołu, by rozpocząć solową karierę. W październiku 2004 roku urodziła syna Fryderyka ze związku z Radosławem Łuką.
Gdy w zeszłym roku znów zaczęła występować z Varius Manx, wyszło na jaw, że rozstała się ze swoim partnerem. Nie sądziła wówczas, że tak szybko znów się zakocha. A jednak wkrótce u jej boku zaczął pojawiać się mężczyzna, którego piosenkarka nazywa Vito. Uczucie pojawiło się nieoczekiwanie, przynosząc wokalistce spokój i dodając pewności siebie.
Choć są razem bardzo szczęśliwi, nie planują ślubu. Dla Katarzyny najważniejsze jest, że partnera zaakceptował jej syn. Fryderyk to najważniejszy mężczyzna w jej życiu. Skoro polubił Vita, to najlepszy dowód na to, że dobrze wybrała.
źródło: pomponik.pl
Biografia Kasi
Kasia Stankiewicz, właściwie Katarzyna Maria Stankiewicz (ur. 2 czerwca 1977 w Działdowie[1][2]) – polska piosenkarka alternatywna, autorka tekstów, była wokalistka zespołu Varius Manx. Zadebiutowała w programie telewizyjnym „Szansa na sukces”.
Kariera muzyczna
1995-2000: Szansa na sukces, Varius Manx i pierwszy solowy album
Kasia Stankiewicz zadebiutowała na scenie muzycznej w 1995 roku, kiedy w wieku 18 lat wystąpiła w programie Szansa na sukces. Zaśpiewała wówczas piosenkę „Zamigotał świat” w odcinku z zespołem Varius Manx i zajęła pierwsze miejsce. Rok później zastąpiła Anitę Lipnicką w roli wokalistki zespołu. W marcu nagrała z muzykami materiał na ich kolejną płytę. W maju ukazał się pierwszy singel – „Orła cień”[3], który dotarł na szczyt wielu polskich list przebojów. 21 czerwca odbyła się premiera nowego krążka zatytułowanego Ego[4]. Tydzień później zespół wystąpił na 33. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, na którym wręczono im Złotą Płytę. W tym samym dniu płyta uzyskała status platyny. Drugim singlem z płyty został utwór „Ten sen”[5].
W tym samym roku Stankiewicz wzięła udział w nagraniu utworu „Kamienne schodki”, który zaśpiewała w duecie z Ireną Santor na potrzeby jej albumu zatytułowanego Duety[6]. W sierpniu wystąpiła na galowym koncercie laureatów festiwalu sopockiego w 1996. W październiku i listopadzie zespół wyruszył w wielką trasę koncertową, w ramach której odwiedził 16 największych miast w Polsce. W trakcie koncertu w Warszawie zespół otrzymał multiplatynę za ponad 400 tys. sprzedanych egzemplarzy płyty Ego. W tym samym roku zespół otrzymał dwie statuetki „Złotego Mikrofonu Popcornu” za przebój roku („Orła cień”) oraz za wygraną w kategorii „zespół roku”. Sama wokalistka otrzymała także nagrodę „Machinera” w kategorii „debiutanka roku”, wręczaną przez magazyn Machina.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz