Kasia Dziurska i Emil Gankowski zaręczyli się


Kasia Dziurska i Emil Gankowski zaręczyli się! Para pochwaliła się romantycznymi zdjęciami z Pragi, gdzie doszło do zaręczyn. Emil oświadczył się Kasi w wielką sobotę. To będą dla nich wyjątkowe Święta Wielkanocne! Poznaj szczegóły.

“Całe życie na Ciebie czekałem” – napisał Emil na Instagramie pod romantycznym zdjęciem z Kasią. Również Dziurska podzieliła się z fanami uroczą fotografią, na której całuje się z Gankowskim. A w tle widać wspaniałą panoramę Pragi. Okazuje się, że Kasia i Emil zaręczyli się w Święta Wielkanocne w Czechach. “Najszczęśliwsi” – napisała wzruszona Dziurska na Instagramie. Przypomnijmy, że Dziurska to instruktorka fitnessu i trenerka personalna, a do tego zdobywczyni aż 15 medali mistrzostw świata. Kasię poznaliśmy bliżej dzięki jej udziałowi w programie Polsatu “Taniec z Gwiazdami”. Z kolei ostatnio Dziurska razem z Emilem wzięli udział w “Dance Dance Dance”. Emil też jest trenerem, a także kulturystą. Ślub Dziurskiej i Gankowskiego na pewno będzie medialnym wydarzeniem – w końcu Kasia i Emil mają ogromną rzeszę fanów, a dzięki występom w programach telewizyjnych zna ich już cała Polska. Nie wiadomo jednak jeszcze, kiedy ślub się odbędzie. Narzeczonym serdecznie gratulujemy!


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Kasi

Katarzyna Dziurska (ur. 19 lutego 1988 w Nidzicy) – polska trenerka personalna i instruktorka fitness. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Dance Dance Dance

Dance Dance Dance – program telewizyjny bazujący na holenderskim formacie o tej samej nazwie, emitowany od 2 marca 2019 roku w TVP2[2].

W programie biorą udział pary złożone z polskich celebrytów i ich przyjaciół. W każdym odcinku duety przedstawiają wspólną choreografię inspirowaną wybranym teledyskiem muzycznym lub ekranizacją. Jedna osoba z każdej pary występuje również pojedyńczo w jej drugiej części w innym układzie choreograficznym. Ich występy oceniają Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz[2].

O zwycięzcy pierwszej edycji programu decydują widzowie, w przeprowadzonym głosowaniu SMS. Pierwszą edycję programu wygrali Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Pradze

Praga (cz. Praha, niem. Prag), miasto stołeczne Praga (cz. hlavní město Praha) – stolica i największe miasto Czech, położone w zachodniej części kraju, w środkowej części krainy Czechy, nad Wełtawą. Jest miastem wydzielonym na prawach kraju, będąc jednocześnie stolicą kraju środkowoczeskiego.

Praga jest ośrodkiem administracyjnym, przemysłowym, handlowo-usługowym, akademickim, turystycznym i kulturalnym o znaczeniu międzynarodowym. Jest siedzibą większości czeskich urzędów centralnych (w tym parlamentu, prezydenta i rządu), związków wyznaniowych działających na terenie Czech, a także licznych firm, stowarzyszeń, organizacji i uczelni. Stanowi najważniejszy w skali kraju węzeł drogowy i kolejowy, posiada również międzynarodowy port lotniczy i sieć metra. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono 153 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *