Kasia Cichopek i Marcin Hakiel – miłość kwitnie


cichopek-hakielKatarzyna Cichopek (38 l.) i Marcin Hakiel (37 l.) są małżeństwem od 12 lat. Para zdradziła, jak wygląda ich codzienne życie i uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącego przepisu na udany związek.

Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela połączyła miłość do tańca. Pogodzenie życia rodzinnego z życiem prywatnym wymagało od nich wysiłku.

Mimo wielu przeciwności losu dopięli swego. Oboje są pełni energii i apetytu na życie. W ostatnim czasie zaszły u nich niemałe zmiany. Kasia oprócz nagrań do serialu „M jak miłość” rozpoczęła pracę w „Pytaniu na śniadanie”.

Gwiazda cieszy się z takiego obrotu spraw, ale nie ukrywa, że pogodzenie tego z życiem rodzinnym stało się prawdziwym wyzwaniem. Wielu zastanawia się, jaki jest ich przepis na udany związek.

Gwiazda TVP w rozmowie z jednym z tygodników wyznała, że mimo długiego małżeńskiego stażu wciąż starają się wychodzić z mężem na randki i spędzać czas tylko we dwoje.

„Przed pandemią często chodziliśmy do kina i na kolacje. Podczas obostrzeń było to niemożliwe, dlatego kolacje ostatnio mieliśmy w domu, a wyjścia to najczęściej spacery” – wyznała Cichopek w rozmowie z tygodnikiem „Świat i ludzie”.

Oboje przywiązują szczególną uwagę do szczerych rozmów. Marcin i Kasia mówią wprost, że kryzysy i kłótnie są nieodzowną częścią związku, ale bardzo ważne jest to, jak podchodzi się do problemu.

„Na każde nieporozumienie mamy sprawdzone metody. Rozmowę i nieodkładanie problemu na później. A poza tym: dystans i poczucie humoru” – mówi gwiazda w „Świat i ludzie”.

Cichopek i Hakiel są domatorami i bardzo lubią spędzać czas ze swoimi pociechami w domowych pieleszach. Helenka (7 l.) i Adam (11 l.) są dziećmi ciekawymi świata i dostarczają rodzicom wielu radości. W rozmowie z tygodnikiem Marcin Hakiel zdradził również, jaka prywatnie jest Kasia.

„Kasia jest najbardziej empatyczną, wrażliwą i bezinteresowną osobą, jaką znam. Dzięki niej wszyscy lubimy być w domu razem. Zawsze ma dużo pomysłów na spędzanie czasu dla naszej rodziny. Dobrze mieć taką żonę” – wyznał Marcin.

Oboje wyczekują już wiosny i z nadzieją patrzą w przyszłość. Marcin i Kasia planują wybrać się w końcu na dłuższy urlop, ale czekają jeszcze, aż sytuacja z koronawirusem się ustabilizuje.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Marcinie

Marcin Andrzej Hakiel (ur. 6 czerwca 1983 w Gdyni[1]) – polski tancerz, choreograf i instruktor tańca, a także przedsiębiorca.

W parze z Katarzyną Cichopek zwyciężył w finale drugiej edycji programu TVN Taniec z gwiazdami (2005) i reprezentował Polskę w 1. Konkursie Tańca Eurowizji (2007).

Ma młodszego o sześć lat brata[1]. Studiował finanse i bankowość w Warszawie i Helsinkach[2]. W 2008 ukończył Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego.

Reprezentuje najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S”[2]. Jego najważniejsze osiągnięcia to: dwunaste miejsce na mistrzostwach świata (2001) i piąte miejsce w Pucharze Europy (2004)[2]. Jego partnerkami tanecznymi były, kolejno: Aleksandra Parafian (1998), Agnieszka Kaźmierczak (1999), Magdalena Soszyńska (2000–2005) i Blanka Winiarska (2006)[3]. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Kasi

Katarzyna Cichopek-Hakiel (ur. 7 października 1982 w Warszawie) – polska aktorka niezawodowa, prezenterka telewizyjna, z wykształcenia psycholog.

Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosła jej rola Kingi Zduńskiej w telenoweli M jak miłość oraz występy w drugiej edycji programu rozrywkowego Taniec z gwiazdami. Reprezentowała Polskę w 1. Konkursie Tańca Eurowizji.

Jako dziecko uczęszczała do szkoły sportowej o profilu gimnastyki artystycznej, jednak przerwała naukę po trzech latach wskutek kontuzji kręgosłupa[1]. Występowała w szkolnym chórze[2]. W wieku 12 lat uczęszczała w zajęciach kółka teatralnego Haliny i Jana Machulskich, działającego przy Teatrze Ochoty w Warszawie[1][2], gdzie zdobyła uprawnienia instruktora teatralnego[2].

Ukończyła LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Warszawie[3] oraz psychologię stosunków międzykulturowych na Wydziale Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. W 2006 obroniła pracę magisterską o ruchu New Age.

Jako aktorka telewizyjna debiutowała w 1997 rolą Elżutki w serialu Boża podszewka[2]. Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosła jej rola Kingi Zduńskiej w serialu TVP2 M jak miłość, w którym gra od 2000. Jesienią 2005 w parze z Marcinem Hakielem[2] zwyciężyła w finale drugiej edycji programu rozrywkowego TVN Taniec z gwiazdami[4]. Również w 2005 wystąpiła w teledysku do utworu zespołu Ex-Dance „Gdy Tobie kłamałem”[5], nagrała w duecie z Marcinem Mroczkiem piosenkę „Imię deszczu” z repertuaru Mafii na potrzeby składanki pt. Ona i on – duety miłosne oraz poprowadziła Międzynarodowy Festiwal Kultury i Piosenki Romów w Ciechocinku[6]. Latem 2006 uczestniczyła z Marcinem Hakielem w ogólnopolskiej trasie widowiskowej Taniec z gwiazdami w Twoim mieście[7][8], a 4 września 2006 zwyciężyli w programie Finał Finałów Tańca z gwiazdami[9]. Na fali popularności zdobytej dzięki udziałowi w Tańcu z gwiazdami otworzyli pierwszą placówkę szkoły tańca o nazwie „Hakiel – Akademia Tańca” w Warszawie, nagrali serię płyt DVD z kursem tańca pt. „Taniec krok po kroku” i wydali książkę pt. „Szkoła tańca”[10][11], a 1 września 2007 reprezentowali Polskę w finale 1. Konkursu Tańca Eurowizji w Londynie[12], zajęli czwarte miejsce. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 134 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

2 komentarze do “Kasia Cichopek i Marcin Hakiel – miłość kwitnie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *