Kasia Burzyńska i Łukasz Sychowicz powitali kolejne dziecko


Kasia po raz drugi została matką. Chłopiec czy dziewczynka? Jakie imię? Dziennikarka zdradziła wszystkie szczegóły i pokazała zdjęcia ze szpitala.
Katarzyna Burzyńska urodziła! O narodzinach swojego drugiego dziecka 35-letnia dziennikarka poinformowała w środę wieczorem za pośrednictwem Instagrama. Była prezenterka stacji MTV Polska, a obecnie blogerka parentingowa, pochwaliła się w sieci zdjęciem z noworodkiem prosto ze szpitalnego łóżka. Z towarzyszącego fotografii wpisu dowiadujemy się, że Kasia Burzyńska tym razem przywitała na świecie córkę. Dziewczynka urodziła się nieco przed planowanym terminem porodu. Wiemy już też, że tak jak planowano, otrzymała tradycyjne polskie imię, Józefina.

– Jóźka! Jesteś!!! Choć trochę wcześniej niż się spodziewałam… Wywalczyłam u Męża możliwość umycia włosów, a potem już tylko-nie za szybki-rajd do szpitala! Z Józką znamy się tylko chwilę, a mam wrażenie, że od dawna. Może dlatego, że wygląda jak Heniek. Może dlatego mówię do niej Heniek. Czuję się wdzięczna, spokojna i szczęśliwa – wyznała mama.

Córeczka Józefina to już drugi owoc związku Kasi i jej męża, Łukasza Sychowicza. Pierwsze dziecko pary, synek Henryk, przyszedł na świat w 2016 roku.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów o Kasi
Katarzyna Burzyńska to polska prezenterka i dziennikarka. Zaczynała karierę w stacji muzycznej MTV. Później Kasia Burzyńska prowadziła programy poranne „Dzień Dobry TVN” i „Pytanie na śniadanie”. Katarzyna urodziła się 4 listopada 1983 roku we Wrocławiu. Popularność zyskała dzięki telewizji MTV, gdzie pracowała przez pięć lat. Później pisała felietony do gazety „Metropol” i prowadziła program „Gadu Gadu” w Radiostacji. Kasia Burzyńska współpracowała z telewizją TVN, Polsat cafe, TVP1, TVP2 i 4funtv. Prezenterka była również ambasadorką akcji „Tak! Dla nowoczesnej antykoncepcji”. Kasia Burzyńska użyczyła również głosu w polskiej wersji filmu „Wojownicze żółwie ninja”.
źródło: plejada.pl
Kilka słów z Wikipedii o MTV Polska
MTV Polska – muzyczno-rozrywkowa stacja telewizyjna powstała 7 lipca 2000 roku z połączenia filii MTV na Europę oraz polskiej telewizji muzycznej Atomic TV.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz