Karolina Szostak ma nowego partnera?


Karolina Szostak dokonała prawdziwej rewolucji nie tylko w swojej diecie, ale i życiu prywatnym. Jak się bowiem okazuje, dziennikarka sportowa Polsatu najpierw przeszła widowiskową metamorfozę, a trakcie której schudła ponad 20 kilo, a teraz postanowiła także dać szansę milosci! Podczas czwartkowej gali Elle Style Awards gwiazda pojawiła się bowiem po raz pierwszy publicznie z tajemniczym przystojniakiem! Czy partnerujący jej mężczyzna to jej nowy partner życiowy?

Na czwartkowej gali rozdania nagród Elle Style Awards Szostak pokazała się w pięknej, długiej do ziemi sukni z atłasu w kolorze burgundu, do której dobrała czarny, skórzany pas, stylową torebkę i szpiki na bardzo cienkich paskach. Tym razem jednak to nie stylizacja czy figura dziennikarki zwracały największa uwagę fotoreporterów, ale właśnie partnerujący jej mężczyzna! Kim był towarzyszący Karolinie tajemniczy przystojniak?

Szostak pojawiła się na gali Elle Style Awards z wysokim, postawnym i przystojnym mężczyzną, z którym dumnie szła na galę pod rękę. Również na samym wydarzeniu nie odstępowała go na krok i mocno się w niego wtulała stojąc podczas gali!

Kim jest tajemniczy partner Karoliny? Tego dziennikarka nie chciała póki co zdradzić. Nie mamy jednak wątpliwości, że łączy ją z nim coś więcej niż jedynie zwykła znajomość, sympatia czy przyjaźń!

Co ciekawe, jeszcze w styczniu w jednym z wywiadów Szostak utrzymywała, że nie spotyka się z nikim na poważnie. Najwyraźniej od tego czasu sporo się zmieniło w życiu dziennikarki, skoro na Elle Style Awards postanowiła się w końcu pojawić z kimś u swojego boku!

Jak Wam się podoba nowy partner Karoliny? Jest przystojny?


źródło: gala.pl i instagram.com
tagi: nowy chłopak

Biografia Karoliny

Karolina Szostak (ur. 15 sierpnia 1975 w Warszawie[1][2][a]) – polska dziennikarka sportowa, reporterka i prezenterka telewizyjna.

Jest córką Maryli Szostak[3], która jest właścicielką Baru Alex, przy ul. Lindleya w Warszawie, dzielnica (Śródmieście)[4][5]. Uczęszczała do pierwszego prywatnego liceum w Warszawie[6]. Studiowała prawo. Jako nastolatka przeżyła wypadek drogowy[7], miała pokruszone kości czaszki i krwiaka mózgu. Przeszła operację trepanacji czaszki, przez długi okres miała sparaliżowaną prawą stroną ciała i zeza[8]. Obecnie jest zdrowa i sprawna, jednak nie słyszy na lewe ucho[6].

W wieku piętnastu lat prowadziła Szortpress w programie 5-10-15[6], a później odbywała staż w Teleexpressie[7]. Prezentuje serwisy sportowe po Wydarzeniach i na antenie Polsat News. Przez wiele lat jedyna kobieta w sportowej redakcji Polsatu. W kanałach sportowych Polsatu pełniła rolę wydawcy magazynów. Aktualnie jest dziennikarką Polsat Sport (od 1999) i Polsat Sport News (od 2011)[9][10].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Kilka słów z Wikipedii o Elle

„Elle” – ogólnoświatowy magazyn o tematyce związanej z kobietami, będący własnością francuskiej grupy Lagardère. Główne tematy to zdrowie, moda, uroda i rozrywka. Został założony przez Pierre’a Lazareffa i jego żonę Hélène Gordon[1] w 1945. Tytuł po francusku znaczy „ona”.

W 1981 Daniel Filipacchi i Jean-Luc Lagardère po zakupie magazynu Hachette rozpoczęli wydawanie magazynu w USA z 25 zagranicznymi redaktorami.

Obecnie jest to jeden z największych magazynów o modzie z 39 zagranicznymi wydaniami w ponad 60 krajach[2] i wielu językach (angielski, chiński, czeski, duński, francuski, niemiecki, grecki, węgierski, włoski, japoński, koreański, norweski, polski, portugalski, rosyjski, słoweński, hiszpański, szwedzki, turecki). Technicznie „Elle” jest marką globalnej sieci skupiającej ponad 20 stron internetowych. Średnia wieku czytelników „Elle” to 34,7 lat. 73% czytelników prenumeruje magazyn.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 85 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *