Karolina Szostak ma nowego chłopaka?


Karolina SzostakKarolina Szostak (45 l.) wreszcie jest szczęśliwie zakochana?! W mediach ukazało się jej zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Dziennikarka zabrała głos.
W wywiadzie, którego udzieliła „Twojemu Imperium” w grudniu 2015 r., dziennikarka wyznała: „Jeśli znajdę odpowiedniego mężczyznę, jest duża szansa, że na świat przyjdzie też mały człowiek”.
Do tej pory niezbyt dobrze lokowała swoje uczucia. W jej życiu pojawiali się faceci, ale za każdym razem okazywało się, że to nie to, czego oczekuje.
Niedawno widywana była z tajemniczym mężczyzną, o którym myślała, że to wreszcie ten jedyny. Niestety, spotkało ją rozczarowanie i związek rozpadł się.
Teraz wyciekło zdjęcie wraz z informacją, że Karolina Szostak jest od dłuższego czasu widywana z pewnym brunetem. Dziennikarze „Twojego Imperium” zadali jej pytanie, czy to właśnie ten jedyny. Karolina Szostak zaprzeczyła.
„Niestety, to tylko kolega”- powiedziała. – „Znamy się od dawna. Mam wielu kolegów.
źródło: pomponik.pl
Biografia Karoliny
Karolina Szostak – polska dziennikarka sportowa, reporterka i prezenterka telewizyjna.
Życiorys
Uczęszczała do pierwszego prywatnego liceum w Warszawie[1]. Studiowała prawo[2].
Jako nastolatka przeżyła wypadek drogowy[3], miała trepanację czaszki, pokruszone kości czaszki, krwiaka, zeza, była ze sparaliżowaną prawą stroną ciała[4]. Obecnie jest zdrowa i sprawna, jednak do dziś nie słyszy na lewe ucho[1].
W wieku piętnastu lat prowadziła Szortpress w programie 5-10-15[1], a później odbywała staż w Teleexpressie[3].
Prezentuje serwisy sportowe po Wydarzeniach i na antenie Polsat News. Przez wiele lat jedyna kobieta w sportowej redakcji Polsatu. W kanałach sportowych Polsatu pełniła rolę wydawcy magazynów. Aktualnie jest dziennikarką Polsat Sport (od 1999 r.) i Polsat Sport News (od 2011 r.)[5][6].
18 grudnia 2012 r. prowadziła m.in. z Mateuszem Borkiem Galę Jubileuszową – „20 lat telewizji Polsat”, która odbyła się w Teatrze Wielkim w Warszawie.
Uczestniczka III edycji Rajdu Polski Kobiet (2013 roku)[7] z pilotką Malwiną Strecker[8].
Od 7 do 28 marca 2014 roku brała udział w pierwszej emitowanej przez Polsat edycji programu Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Andrej Mosejcuk. Para odpadła w 4 odcinku. Zajęła 9. miejsce.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz