Karolina Piechota i jej partner zostali rodzicami


Karolina Piechota (34 l.), aktorka znana z serialu „Korona królów”, a także z programu rozrywkowego „SNL Polska”, właśnie pochwaliła się, że na świat przyszło jej pierwsze dziecko. Gwiazda do ostatnich chwil szczęśliwego rozwiązania intensywnie pracowała, aż nagle pochwaliła się pięknym zdjęciem swojego 5-dniowego synka!
Aktorka urodziła 7 kwietnia 2017 roku i wprost nie posiada się ze szczęścia. Wcielająca się w serialu „Korona królów” w postać przekupki Rozalii, Karolina opublikowała zdjęcie pociechy i podpisała je następująco:
„Mój synuś – ma 5 dni – mama wariuje z miłości – serce płonie – cycki także”.
Ta ostatnia wiadomość nawiązywała z pewnością do karmienia piersią, więc gwiazda zdobyła się na bardzo intymne wyznanie. Jeszcze kilka dni przed porodem Piechota chwaliła się innym zdjęciem, na którym było widać jej ogromny ciążowy brzuch.
Teraz dzidziuś, którego imienia celebrytka na razie nie zdradziła, już jest ze szczęśliwą mamą, która z pewnością pozwoli sobie na dłuższy urlop macierzyński.

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Karolinie
Karolina Piechota (ur. 10 marca 1984 w Kozienicach) – polska aktorka telewizyjna i teatralna.
W 2007 ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. W latach 2007-2013 aktorka Teatru Wybrzeże w Gdańsku, a do 2015 aktorka Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu.
W 2008 roku podczas 33. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odebrała nagrodę za najlepszy debiut aktorski za rolę w filmie Drzazgi (reż. Maciej Pieprzyca). W 2009 roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Kairze odebrała nagrodę w kategorii dla najlepszej aktorki za rolę w filmie Drzazgi. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o porodzie
Poród u człowieka – szereg następujących po sobie procesów mających na celu wydalenie z macicy (żywego) ludzkiego płodu.
Prawidłowy początek porodu rozpoczyna się w 40. tygodniu ciąży, z dopuszczalnym odchyleniem do 14 dni.
Poród może być postrzegany jako przeciwieństwo śmierci, jako że stanowi początek życia poza organizmem matki. W większości kultur wiek określany jest w odniesieniu do tego właśnie wydarzenia.
Za początek porodu uważa się moment wystąpienia regularnych bolesnych skurczów macicy, którym towarzyszą zmiany zachodzące w szyjce macicy, głównie jej skrócenie i zgładzenie. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz