Karolak zaskakująco o Kołakowskiej


karolak-kolakowskaTomasz Karolak (44 l.) nie ukrywa, że Viola Kołakowska (38 l.) ma trudny charakter.
Wiele osób nie wierzyło, że Karolak doceni kiedyś to, co ma – bezpieczny azyl u boku swojej partnerki Violi, mamy 2,5-letniego synka Leona oraz 8-letniej córki Leny. Niedawno aktor w niezwykle szczery sposób rozliczył się ze swoją przeszłością.
Bijąc się w piersi, wyznał: – Żałuję każdego momentu, którego nie spędziłem z dziećmi, bo akurat dopadł mnie kryzys czterdziestolatka… Chęć udowodnienia sobie, że wciąż jest atrakcyjnym mężczyzną doprowadziła do tego, że nie potrafił oprzeć się atrakcyjnej koleżance z planu. Czyżby żałował romansu z Magdą Lamparską? Wiek na to wskazuje…
– Masz kobietę, dziecko, a nagle pojawia się ktoś o 20 lat młodszy i wydaje ci się, że jesteś herosem, że wszystko możesz. Ale dziś żadna piękna dziewczyna nie odciągnie mnie od domu i dzieci – zapewnił.
Tomasz przyznaje, że jego ukochana jest dla niego dużym wyzwaniem. – To kobieta z rasową urodą i takim samym charakterem, trudnym i narowistym – wylicza.
Nie ukrywa, że wciąż się ścierają, a raz na trzy miesiące stwierdzają, że nie potrafią się dogadać, po czym się dogadują. – Myślę, że totalnym świństwem jest zostawienie kobiety z dziećmi. Nie potrafiłbym tego zrobić – dodał.
źródło: pomponik.pl