Karen Mulder i Jean-Yves Le Fur


mulder-le-fur

Partnerzy:
Karen
Jean-Yves Le Fur
René Bosne
Jeana
Karen Mulder
Marie Gillain
Princess Stéphanie of Monaco

Biografia Karen
Karen Mulder (ur. 1 czerwca 1970[2] w Vlaardingen w Holandii) – była holenderska modelka.
Karen Mulder w 1985 roku wzięła udział w konkursie modelek Look of the Year agencji Elite zorganizowanym w Amsterdamie, który wygrała. Następnym etapem były przeprowadzone tego samego roku finały międzynarodowe w Paryżu, gdzie Karen zajęła drugie miejsce. Dzięki temu podpisała początkowo kontrakt z paryskim oddziałem agencji Elite.[1]
Pierwszym większym dokonaniem Karen Mulder było pojawienie się na okładce brytyjskiego wydania Vogue – najbardziej prestiżowego magazynu mody na świecie, co pociągnęło za sobą lawinę ofert, m.in. kampanii reklamowych dla producentów: Nivea, Ralph Lauren, Claude Montana. W efekcie ozdobiła okładki prawie wszystkich znanych magazynów mody, stając się jedną z najbardziej znanych modelek na świecie wg brytyjskiego magazynu Vogue. Następnie podpisała kontrakty z oddziałami agencji Elite w Londynie i Nowym Jorku. W latach 1998–1999 była jedną z „Victoria’s Secret Angels”, czyli promotorek Victoria’s Secret. W ciągu swej dwudziestoletniej kariery ozdabiała pokazy mody głównie: Yvesa Saint Laurenta, Chanel, Christiana Diora, Johna Galliano, Ralpha Laurena, Veronique Leroy, Gianniego Versace, Chloé, Dolce & Gabbany, Thierry’ego Muglera, Karla Lagerferda, Laury Biagiotti, Oscara de la Renta, Rifata Ozbeka i Vivienne Westwood[1].
Życie osobiste
W 1988 roku, w wieku lat 20, żonaty Mulder Francuski fotograf René Bosne. Do roku 1993, jej małżeństwo rozpadło się i rozwiedli się. Mulder mówi, że jej życie zmieniło się w 1993 roku, kiedy została kursującą od portu lotniczego w prawie nie ma czasu w domu. Potem spotkał deweloper Jean-Yves Le Fur w poczekalni z lotniska w Paryżu. Wkrótce zaręczył.
Le Fur zaczął zarządzać Muldera off-the-pasa karierę. W 1995 roku współpracował z Hasbro na Karen Mulder lalki, które pobudziły rozwój całej linii lalek wzorowanych na dany dzień supermodelek. Le Fur i Mulder następnie zrobił infomercial i wideo. Ulubiony projekt Muldera pracowała na to piękno i moda CD-ROM , w którym dała makijaż, piękna i wskazówki do ćwiczeń. W 1995 roku kupił Château we Francji i skonfigurować system, aby zapewnić tam wakacje dla ubogich dzieci.
Depresja, załamanie, a próba samobójcza
W dniu 31 października 2001 r., Mulder twierdził podczas przegrywania z francuskiego kanału France 2 pokaż Tout le Monde en Parle (wszyscy o tym mówią), którego gospodarzem Thierry Ardisson oraz z publicznością w studiu, że różni ludzie, w tym kadry kierowniczej na jej byłego agencji Elite Model Management i książę Albert z Monako , próbował ją zgwałcić. Ponadto, Mulder powiedział, że jej własny ojciec zahipnotyzował ją od wieku dwóch lat, a następnie zgwałcił. [2] Producenci show uznaje ją emocjonalnie niestabilna i nie nadawać wywiad. Nie tylko nigdy nie został wyemitowany show, ale całe nagranie zostało skasowane.
Dni później Mulder powtórzył jej zarzuty, tym razem do naszego magazynu w wywiadzie przeprowadzonym w jej mieszkaniu w Paryżu. W ciągu kilku godzin rozmowy, jej siostra Saskia przyjechał i zabrał ją do Villa Montsouris, szpitala psychiatrycznego, specjalizujący się w takich zaburzeń jak depresja , niepokój i majaczenie , gdzie zatrzymaliśmy się na pięć miesięcy. [3] pobyt podobno został opłacony przez Elite Modele prezydent Gerald Marie, jej stary przyjaciel i jeden z oskarżonych. [4] (To przyszło po BBC złapany Marie na ukrytej kamery próbuje dać 15-lat-stary model 300 zł za seks, a chwalenie się o Elite Model Spójrz konkurentów będzie spał z tym roku). [5]
W dniu 11 grudnia 2002 r., po roku od cierpienia dla przewlekłej depresji, Mulder udał się w śpiączce po tym jak przedawkował środki nasenne w widocznej próby samobójczej. [4] Ona nie pozostawił notatkę. Ona został przewieziony do amerykańskiego szpitala w Neuilly po sąsiedzi znaleźli ją przytomność na podłodze w mieszkaniu w ekskluzywnej paryskiej Avenue Montaigne , gdzie przebywał z przyjaciółmi. Mulder rodzice przyleciał z Holandii będzie przy niej wraz z byłym narzeczonym Jean-Yves Le Fur. Le Fur był podobno jednym z ludzi, którzy znaleźli nieprzytomnego Mulder po przybyciu do mieszkania po Mulder nie odpowiedział kilka jego rozmów telefonicznych. Obudziła się ze śpiączki na następny dzień. [6]
Chwila słabości
W lecie 2004, Mulder postanowił ponownie wprowadzić przemysłu muzycznego. Pracowała z Danielem Chenevez w Niagara grupy stworzyć siebie zatytułowany CD Karen Mulder. Ona urodziła córkę, Annę w dniu 30 października 2006 roku.
1 lipca 2007 r. wróciła na wybieg na Dior jesień / zima 08/7 Couture Collection w Paryżu, modelowania obok Naomi Campbell , Linda Evangelista , Helena Christensen , Amber Valletta , Shalom Harlow , i Stella Tennant .
W dniu 1 lipca 2009 roku, Daily Mail poinformował, że Mulder został aresztowany w Paryżu grożąc atakować jej chirurga plastycznego. Chociaż dokładny charakter typu operacji plastycznej jest nieznany, a wynik nigdy nie było zgłaszane, Karen Mulder został utrzymując niski profil od całej tej gehenny. [7]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Jeana
Jean-Yves Le Fur, urodzony 27 kwietnia 1964 w Créteil , jest francuski biznesmen, twórca czasopismach i organizator imprez, Playboy były znane jego kobieciarza.
Założył Magazine DS z dziennikarzem Tina Kieffer w 1997 i numer z mody edytora Elisabeth Djian (Babette Djian) w 1998, sprzedane kilka lat później grupa Alain Ayache i TéléSports, aresztowany po pięciu numerów.
Rysunek paryskie noce, on również założył agencję i wydarzenie firma Avel Mad Brao.
Był towarzyszem Księżniczki Stéphanie Monako , belgijska aktorka Marie Gillain , holenderski model Karen Mulder i jest żonaty z aktorką i reżyserem Maïwenn z którą ożenił się w 2002 roku i, z którym miała dziecko w 2003 roku, Diego.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)