Kardashian i West będą musieli odwołać ślub?


kardashian-westWygląda na to, że władze Paryża naprawdę bardzo nie chcą, żeby Kim Kardashian i Kanye West wzięli ślub na terenie Francji. Na początku kategorycznie odmówiono im wynajęcia Wersalu, a kiedy już znaleźli inną lokalizację i zaprosili ponad 600 gości okazało się, że istnieje duże ryzyko, iż ceremonię… trzeba będzie odwołać.

Okazało się bowiem, że zgodnie z francuskim prawem, osoby chcące zawrzeć związek małżeński na terenie tego kraju muszą przebywać w nim bez przerwy na co najmniej 40 dni przed uroczystością.

Wszystkie małżeństwa muszą być zawarte przed urzędnikiem stanu cywilnego zanim odbędą się jakiekolwiek ceremonie religijne – tłumaczy rzecznik prasowy ambasady Francji w Waszyngtonie w rozmowie z magazynem Radar. Małżeństwo mogą zawrzeć osoby, które zamieszkują na terenie Francji co najmniej 40 dni przed planowanym zawarciem związku małżeńskiego. Nie ma możliwości uchylenia tych przepisów.

Ślub Kim i Kanye zaplanowano na 24 maja 2014 r, więc gdyby się pospieszyli, być może udałoby się im spełnić ten warunek. Przebywanie w Paryżu mogłoby jednak mocno kolidować ze wcześniejszymi zobowiązaniami zawodowymi celebrytki i rapera, może być więc dość kłopotliwe.
źródło: pudelek.pl

(Odwiedzono 43 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie * Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.