Kamilla Baar i Piotr Kochański zaręczyli się?


baar-kochanskiKamilla Baar (35 l.) na premierze filmu „Ciało obce” pochwaliła się fotoreporterom nie tylko nowym partnerem Piotrem Kochańskim (53 l.), ale i pierścionkiem z brylantem. Zaręczynowym?

Po czerwonym dywanie stąpali tak, jakby unosiły ich jakieś niewidzialne skrzydła. Trzymając się za ręce, wymieniali raz za razem ukradkowe spojrzenia.

Tajemnicze uśmiechy nie schodziły z ich twarzy, kiedy patrzyli na tłoczących się przed nimi fotoreporterów. Każdy chciał mieć zdjęcie Baar i jej nowego narzeczonego.

Co bardziej uważni obserwatorzy na lewej dłoni aktorki mogli dostrzec tego wieczoru lśniący dyskretnym blaskiem pierścionek z brylantowym oczkiem.

Informatorzy „Rewii” twierdzą, że para jest na dobrej drodze, by w końcu sformalizować swój związek. Byłaby to najpiękniejsza puenta ich znajomości…

Aktorka próbuje poukładać wszystkie swoje rodzinne sprawy i porozumieć się z byłym partnerem w sprawie opieki nad ich wspólnym synkiem.

Na szczęście Wojciech Błach jest człowiekiem bardzo ugodowym i nie komplikuje sprawy, tym bardziej że nowy partner aktorki bardzo dobrze dogaduje się z Brunem i jest dla niego jak ojciec.
źródło: pomponik.pl

(Odwiedzono: 41 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *