Kamil Durczok i Julia Oleś-Miła są razem?


Kamil Durczok jest zakochany! Dziennikarz i były szef „Faktów” TVN na początku roku rozwiódł się ze swoją żoną, Marianną Dufek, z którą ma syna, i jak się okazuje ma już nową partnerkę! Jest nią 27-letnia Julia Oleś-Miła. Durczok potwierdził swój nowy związek, zaznaczając status „w związku” na Facebooku i publikując zdjęcie z Julią na Instagramie. Jak sądzicie, pasują do siebie?

Kamil zakochany! Były szef „Faktów” TVN pochwalił się swoją nową miłością na Instagramie. Durczok niedawno założył konto w serwisie i od razu pochwalił się uroczym zdjęciem z ukochaną. A kim jest nowa dziewczyna Kamila? Ta piękna blondynka to 27-letnia Julia Oleś-Miła. Podobno u jej boku Durczok w końcu odnalazł spokój, nie przejmuje się już tak bardzo pracą, mniej się denerwuje i zaczął na nowo doceniać życie. Przypomnijmy, że wizerunek dziennikarza znacząco ucierpiał po tym, jak jeden z tygodników opublikował szereg artykułów, w którym Kamila oskarżano m.in. o mobbing. Dziennikarz rozstał się wówczas z „Faktami” TVN (a był szefem całego zespołu), zrobił sobie dłuższą przerwę od pracy i od mediów. A potem wrócił z własnym serwisem internetowym Silesion.pl. Na początku 2017 roku Durczok rozstał się z żoną, Marianną. Ale dziś znów jest szczęśliwie zakochany! Co wiadomo o Julii?

Nowa partnerka Durczoka jest od niego o 22 lata młodsza i współpracowała z dziennikarzem przy budowie jego serwisu informacyjnego. Oleś-Miła obecnie pracuje na stanowisku Dyrektora Programowego Silesion.pl. Wśród znajomych Julii na Facebooku są m.in. aktorka Maja Bohosiewicz i prezenter Krzysztof Ibisz. Kamil pochwalił się niedawno dwoma zdjęciami ukochanej na Instagramie. Na jednym pozuje razem z nią do selfie, a na drugim widzimy tylko zgrabne nogi Oleś-Miłej. Para wybrała się na urlop do Władysławowa i właśnie tam zrobili sobie romantyczne „selfie”. Julia towarzyszyła Kamilowi już w zeszłym roku podczas działań promujących jego książkę.

Tak jak Durczok, Oleś-Miła też ma dziecko z poprzedniego związku. Kamil ma syna z małżeństwa z Dufek, zaś Julia ma córkę. Jak widzimy na Instagramie dziennikarza, ich miłość kwitnie!


źródło: gala.pl oraz instagram.com
tagi: nowa partnerka, dziewczyna

Biografia Kamila

Kamil Sebastian Durczok (ur. 6 marca 1968 w Katowicach[2]) – polski dziennikarz radiowy i telewizyjny, w latach 1993–2006 dziennikarz Telewizji Polskiej[3], w latach 2006-2015 dziennikarz telewizji TVN, były prowadzący i były redaktor naczelny Faktów.

Pracę dziennikarską rozpoczął w 1991 w Radiu Katowice[4]. Wcześniej przez kilka lat współtworzył program Studenckiego Radia EGIDA działającego w domach studenta Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w dzielnicy Ligota. W wieku 24 lat został dyrektorem i redaktorem naczelnym katowickiego radia TOP FM[4], należącego do NSZZ Solidarność.

W latach 1993–2006 pracował w Telewizji Polskiej[3]. Swoją pracę w telewizji zaczął od współpracy z TVP Katowice, gdzie przeprowadzał wywiady z politykami w programie Obserwatorium. Program Studio parlamentarne był jego debiutem w ogólnopolskiej telewizji. Później aż do 2002 był prowadzącym program informacyjny TVP Katowice – Aktualności[4]. We wrześniu 1998 został prowadzącym wtorkowe wydania programu publicystycznego W centrum uwagi, przekształconego w październiku 1999 w Monitor Wiadomości. Program ten prowadził do listopada 2000. Od 15 marca 2001 do 7 lutego 2006 prezentował główne wydanie Wiadomości. W tym czasie prowadził także program Forum (z przerwami do listopada 2004), Gość Jedynki (do sierpnia 2004) oraz autorską Debatę (od września 2004 do 8 lutego 2006). Przez wiele lat był gospodarzem wszystkich wieczorów wyborczych i referendalnych w TVP1[4].

Od 29 lipca 2003 do 2 września 2005 współpracował z Radiową Trójką, gdzie na przemian z Jolantą Pieńkowską prowadził Salon polityczny Trójki. Od 5 września 2005 do 15 czerwca 2007 współpracował z RMF FM , gdzie na przemian z Konradem Piaseckim prowadził Kontrwywiad RMF FM[2].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 147 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *