Kamil Durczok i jego partnerka bawili się na weselu


Już nie jest tajemnicą, że Kamil Durczok (50 l.) i blogerka Julia, znana bardziej pod nickiem Fabjulus, zdecydowali się wrócić do siebie i nie chcą już dłużej ukrywać tego faktu. Początkująca celebrytka pochwaliła się nowym zdjęciem z ukochanym ze ślubu swojej przyjaciółki, Mai Bohosiewicz (28 l.).

Za tą dwójką ciężko było nadążyć. Para zaczęła spotykać się w sierpniu 2017 roku. Wszystko układało się cudownie, blogerka nawet pracowała w portalu internetowym należącym do dziennikarza, aż nagle po roku postanowili się rozstać!

Kiedy fani dziennikarza i blogerki byli już przekonani o tym, że to koniec, oni znów zaskoczyli. Wybrali się w romantyczną podróż do Izraela i postanowili dać sobie drugą szansę. Na początku zakochani starali się z tym ukrywać, ale po ostatnim zdjęciu, jakie opublikowała Julia, nie ma już żadnych wątpliwości.

Fabjulus pochwaliła się, że razem z Kamilem świętowała rozpoczęcie nowego roku na ślubie swojej przyjaciółki Mai Bohosiewicz. Pod zdjęciem w krótkim wpisie, Julia pochwaliła ukochanego za umiejętności taneczne.

Za to sam Kamil nie był już tak wylewny jak jego wybranka. Na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikował zdjęcie ze ślubu, do którego pozuje sam, a Julię jedynie oznaczył na zdjęciu.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Kamilu

Kamil Sebastian Durczok (ur. 6 marca 1968 w Katowicach[2]) – polski dziennikarz radiowy i telewizyjny, w latach 1993–2006 dziennikarz Telewizji Polskiej[3], w latach 2006–2015 dziennikarz telewizji TVN, były redaktor naczelny i prowadzący Faktów, od 2016 wydawca i redaktor naczelny portalu Silesion.pl i były gospodarz programu Brutalna prawda. Durczok ujawnia (później pod nazwą Durczokracja) w Polsat News.

W latach 1993–2006 pracował w Telewizji Polskiej[3]. Swoją pracę w telewizji zaczął od współpracy z TVP Katowice, gdzie przeprowadzał wywiady z politykami w programie Obserwatorium. Później aż do 2002 był prowadzącym lokalny program informacyjny TVP Katowice – Aktualności[4]. W 1996 zadebiutował na antenie ogólnopolskiej , gdzie został prowadzącym programów publicystycznych w TV Polonia takich jak :Studio parlamentarne oraz Przegląd publicystyczny. We wrześniu 1998 został prowadzącym wtorkowego wydania programu publicystycznego W centrum uwagi, przekształconego w październiku 1999 w Monitor Wiadomości. Program ten prowadził do listopada 2000. Od 15 marca 2001 do 7 lutego 2006 był prezenterem głównego wydania Wiadomości w TVP1. W tym czasie prowadził także programy publicystyczne w TVP1 takie jak: Forum (z przerwami do listopada 2004), Gość Jedynki (do sierpnia 2004) oraz autorską Debatę (od września 2004 do 8 lutego 2006). Równolegle przez wiele lat był gospodarzem wszystkich wieczorów wyborczych i referendalnych w TVP1[4]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 43 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *