Kamil Durczok i jego była dziewczyna Julia wrócili do siebie?


Kamil Durczok i Julia Oleś znów są razem? Para była widziana na koncercie Dawida Podsiadło w katowickim Spodku. Nawet ubrali się tak samo!
Durczok i Oleś znów są razem? Takie pytanie zadają sobie internauci po tym, jak para pojawiła się pod koniec października na koncercie Dawida Podsiadło w Katowicach. Dziennikarz i jego (była?) dziewczyna pochwalili się na Instagramie zdjęciami ze Spodka. Choć zapozowali osobno, to każdy obserwujący ich profile nie miał wątpliwości, że wybrali się tam razem. Powód? Kamil i Julia postawili na skoordynowane ze sobą stroje – oboje przyszli tam bowiem w białych koszulach. Co ciekawe, niektórzy uważają nawet, że jest to dowód na to, że Durczok i Oleś tak naprawdę cały czas byli razem, a doniesienia o ich rozstaniu miały być mocno przesadzone.
Przypomnijmy, że Kamil i Julia po raz pierwszy pokazali się razem publicznie we wrześniu 2017 roku na uroczystej premierze filmu „Na układy nie ma rady”.


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Kamilu
Kamil Sebastian Durczok (ur. 6 marca 1968 w Katowicach[2]) – polski dziennikarz radiowy i telewizyjny, w latach 1993–2006 dziennikarz Telewizji Polskiej[3], w latach 2006–2015 dziennikarz telewizji TVN, były redaktor naczelny i prowadzący Faktów, od 2016 wydawca i redaktor naczelny portalu Silesion.pl i były gospodarz programu Brutalna prawda. Durczok ujawnia (później pod nazwą Durczokracja) w Polsat News.
W latach 1993–2006 pracował w Telewizji Polskiej[3]. Swoją pracę w telewizji zaczął od współpracy z TVP Katowice, gdzie przeprowadzał wywiady z politykami w programie Obserwatorium. Później aż do 2002 był prowadzącym lokalny program informacyjny TVP Katowice – Aktualności[4]. W 1996 zadebiutował na antenie ogólnopolskiej , gdzie został prowadzącym programów publicystycznych w TV Polonia takich jak :Studio parlamentarne oraz Przegląd publicystyczny. We wrześniu 1998 został prowadzącym wtorkowego wydania programu publicystycznego W centrum uwagi, przekształconego w październiku 1999 w Monitor Wiadomości. Program ten prowadził do listopada 2000. Od 15 marca 2001 do 7 lutego 2006 był prezenterem głównego wydania Wiadomości w TVP1. W tym czasie prowadził także programy publicystyczne w TVP1 takie jak: Forum (z przerwami do listopada 2004), Gość Jedynki (do sierpnia 2004) oraz autorską Debatę (od września 2004 do 8 lutego 2006). Równolegle przez wiele lat był gospodarzem wszystkich wieczorów wyborczych i referendalnych w TVP1[4]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org