Kaja Śródka i Patryk Mikiciuk planują ślub


srodka-mikiciukW życiu Kai Śródki dawno już nie działo się tak dobrze jak ostatnio. Odkąd dowiedziała się, że jest w ciąży, promienieje. W okresie świątecznym przyjęła oświadczyny Patryka Mikiciuka, swojego partnera oraz poznała płeć wyczekiwanego przez nich dziecka.
Ostatnie święta były dla Śródki niesamowitym czasem. Kilka tygodni wcześniej dowiedziała się bowiem, że zostanie mamą. Wspólnie z ukochanym odwiedziła rodzinną Łódź, gdzie spędzała czas z najbliższymi. Nie spodziewała się jednak, że Patryk zaplanował wcześniej zaręczyny. Co więcej, w międzyczasie Kaja otrzymała potwierdzenie, że urodzi chłopca.
Dziecko ma przyjść na świat w kwietniu tego roku. Jak informuje Party, ślub pary ma się odbyć kilka, kilkanaście tygodni później. Ciekawe, czy założycielka marki The Frock ma już upatrzoną suknię ślubną? Z tą decyzją wstrzyma się chyba do ostatniej chwili, w końcu nie wiadomo, jak ciąża wpłynie na jej wysportowaną do tej pory sylwetkę.
Była dziewczyna Borysa Szyca dawno już otrząsnęła się po rozstaniu z aktorem. I chociaż początkowo było jej ciężko, wygląda na to, że wygrała wiele. Zaczęła układać sobie życie i dziś ma przy sobie kochającego mężczyznę, z którym spodziewa się dziecka. Szyc z kolei zmienia partnerki jak rękawiczki.
Kaja od ponad roku spotyka się z dziennikarzem TVN Turbo, Patrykiem Mikiciukiem. Co ciekawe, nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Podczas wypadu na narty ze wspólnymi znajomymi nie zapałali do siebie sympatią.
To zmieniło się jednak z czasem. Aspirująca projektantka i motoryzacyjny ekspert długo unikali jednak oficjalnych wyjść we dwoje. Na początku 2013 roku uznali jednak, że nie będą się dłużej kryli z uczuciem.
Kiedy w dniu swoich 30 urodzin Śródka zdradziła najbliższym przyjaciołom radosną nowinę, nie próbowała nawet kryć wielkiej radości. A teraz jeszcze wieści o ślubie.
-Muszę powiedzieć jedno, moja narzeczona jest idealna, perfekcyjna i mogę to mówić na podstawie dawnej przeszłości, której już nie pamiętam. Zazdrość jest fajna, ale Kaja w ogóle nie jest o mnie zazdrosna i to jest przerażające. Ja jestem o nią bardziej zazdrosny, szczególnie jak spędziła pół dnia z Marcinem Prokopem – powiedział Patryk
źródło: nocoty.pl
Wideo – Kaja Śródka i Patryk Mikiciuk

Biografia Kai
Kaja Śródka urodziła się 14 grudnia 1983 roku. Mieszka w Warszawie. Mama młodej projektantki, Małgorzata Braszka, jest wziętą kostiumografką filmową. I to zapewne po niej Śródka odziedziczyła zamiłowanie do projektowania ubrań. Śródka często pomagała jej w pracy na planach filmowych. Wymieniana jest nawet na tzw. listach płac jako drugi kostiumograf, np. w filmach „THR3E” (2006) i „Śluby panieńskie” (2010).
Ale debiut Kai na ekranach był zupełnie inny. Śródka zaczynała jako aktorka. Gdy miała 18 lat, debiutowała w filmie „Przedwiośnie” (2001). Zagrała niewielką rolę księżniczki Szczerbatow-Mamujew. Tam też poznała studenta Akademii Teatralnej w Warszawie, Borysa Szyca.
Parą zostali 7 lat później. Związek należał do burzliwych, ale – jak zapewniał Szyc – kochali się. Śródka i Szyc rozstali się przed świętami Bożego Narodzenia w 2011 r.
– To były fajne 3 lata, dużo mi dały w autorozwoju – tak Kaja oceniła związek z aktorem.
Po rozstaniu z Borysem skupiła się na pracy, projektowaniu fraków dla kobiet. Ich ceny wahają się od 1300 do 2400 złotych.
źródło: mowimyjak.pl
Biografia Patryka
Patryk Mikiciuk to miłośnik motoryzacji, absolwent prawa Uniwersytetu Warszawskiego, felietonista, reporter Panoramy, w końcu dziennikarz motoryzacyjny, prezenter telewizyjny, autor programów stacji TVN Turbo.

Dodaj komentarz