Kaia Gerber i Pete Davidson rozstali się


Córka Cindy Crawford i znany komik nie są już razem. Jak donoszą zachodnie media, para zdecydowała się rozstać po trzech miesiącach związku. Co było przyczyną rozpadu ich relacji?

Kaia Gerber i Pete Davidson nie są już razem. 18-letnia modelka i były narzeczony Ariany Grande postanowili zakończyć swój 3-miesięczny związek i rozejść się w swoje strony. Jak podaje „Page Six”, przyczyną rozstania pary były prawdopodobnie problemy, z którymi zmaga się Davidson. Komik przyznał się, że cierpi na zdiagnozowane zaburzenia osobowości: – Wygląda na to, że Pete i Kaia nie są już razem. Dla Kai ten związek stał się bardzo przytłaczający. Pete jest bardzo ostry w stosunku do swoich dziewczyn, a ona ma zaledwie 18 lat i to było dla niej zbyt wiele. Udział w zakończeniu związku mogli mieć też rodzice Kai Gerber – Cindy Crawford i Rande Gerber, którzy nie byli zachwyceni, że ich córka spotyka się z kontrowersyjnym komikiem.

Kaia i Pete po raz pierwszy byli widziani razem w październiku 2019 roku, podczas randki w Nowym Jorku. Wtedy jednak jeszcze nikt nie brał ich relacji na poważnie, a fani nie mogli uwierzyć, że piękna modelka zdecydowała się na romans z komikiem, który nie cieszy się zbyt dobrą opinią. Pete ma bowiem w zwyczaju prezentować swój czarny humor w programie „Saturday Night Live”.

Oprócz czarnego humoru, domeną Pete są również dosyć krótkie związki. W przeszłości komik był związany m.in. z Margaret Qualley, Kate Beckinsale oraz Arianą Grande (para zaręczyła się, a następnie rozstała po 4 miesiącach).


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Kai

Kaia Jordan Gerber[2][3][4] (ur. 3 września 2001 w Los Angeles)[5][6] – amerykańska modelka i aktorka. Jest córką supermodelki Cindy Crawford[6]. Zadebiutowała w 2010 roku, ale dopiero w 2017 zaczęła występować na pokazach mody[7][8].

Jest córką biznesmena Randy’ego Gerbera i modelki Cindy Crawford. Jej ojciec jest Żydem[9], natomiast jej matka ma niemieckie, angielskie i francuskie pochodzenie[10]. Jej brat, Presley Gerber, również jest początkującym modelem. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Kilka słów z Wikipedii o Pete

Peter Michael Davidson (ur. 16 listopada 1993 r.) [1] jest amerykańskim aktorem i komikiem. Jest członkiem obsady w Saturday Night Live. Davidson pojawił się także w serialach MTV Guy Code, Wild 'n Out i Failosophy. [2] [3] Występował na programach komediowych na House Party Adama Devine’a, Jimmy Kimmel Live !, i Comedy Underground z Davem Attellem, a także gościnnie w Brooklyn Nine-Nine. [4]

Davidson urodził się 16 listopada 1993 r. na Staten Island w Nowym Jorku, syn Amy (z domu Waters) i Scotta Davidson. [1] [5] Davidson ma pochodzenie żydowskie, niemieckie, irlandzkie, szkockie, angielskie i włoskie. [6] [7] Ma młodszą siostrę o imieniu Casey. [8] Jego ojciec był strażakiem z Nowego Jorku, który zginął podczas służby w ataku z 11 września; [9] [10] Ostatni raz widziano go na schodach Marriott World Trade Center. Czytaj więcej (en)
źródło: en.wikipedia.org

(Odwiedzono: 71 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *