Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski są w separacji


Justyna Steczkowska wydała wczoraj wieczorem na swoim oficjalnym profilu na Facebooku oświadczenie, które zszokowało zarówno jej fanów, jak i prasę. Po 17 latach związku piosenkarka i Maciej Myszkowski podjęli decyzję o separacji.
Gwiazda oświadczyła, że ona i jej mąż postanowili na jakiś czas się rozstać i przemyśleć sens dalszego wspólnego życia. Prosiła jednocześnie o poszanowanie ich prywatności oraz niezadręczanie jej bliskich i przyjaciół pytaniami o ich decyzję. A ta była o tyle zaskakująca i szokujące, że Steczkowska i Myszkowski uchodzili za jedną z najbardziej oddanych, zgodnych i kochających się par w polskim show-biznesie. Potwierdzały to ich wspólne zdjęcia, których w sieci można znaleźć naprawdę sporo! Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć historię ich miłości.
Justyna i Maciej wzięli ślub w 2000 roku. Dokładnie w tym samym roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko – syn Leon, który zasłynął rok temu jako bloger kulinarny i autor książki z przepisami dla nastolatków. W 2005 roku para powitała na świecie syna Stanisława, a w sierpniu 2013 roku – swoje najmłodsze dziecko, córkę Helenkę.
Teraz para ogłosiła, że zdecydowała się na separację. Na oficjalnym profilu Steczkowskiej pojawił się taki oto komunikat:
„Życie to nieustanny ruch, taniec chwil, tornado zmian! Nic nie jest dane człowiekowi na zawsze… Z każdym dniem dojrzewamy, rośniemy w sobie, podejmujemy decyzje. To często sprawia, że z czasem nasze relacje zmieniają się i nawet w najbardziej udanych związkach uczucia podlegają przemianie. Po 17 latach cudownego małżeństwa, w przyjaźni z Maćkiem, postanowiliśmy dać sobie czas na to, aby w trakcie separacji przemyśleć i zdecydować, czy rozłączyć naszą wspólną drogę na dwie osobne (miejmy nadzieję, że równie szczęśliwe ścieżki). Każde z nas pragnie realizować się inaczej. (…) Mamy nadzieję, że nasza sytuacja znajdzie w Was zrozumienie i otrzymamy potrzebny nam obydwojgu czas. (…) Dziękujemy za wsparcie, przyjaźń i trzymajcie za nas kciuki!”
Miejmy nadzieję, że para przeżywa tylko chwilowy kryzys, który uda im się szybko przezwyciężyć. Trzymamy za to kciuki równie mocno, jak rzesze fanów Justyny, którzy już dali wyraz swojego wsparcia dla decyzji gwiazdy w jej mediach społecznościowych.
źródło: gala.pl
Biografia Justyny
Justyna Steczkowska (ur. 2 sierpnia 1972 w Rzeszowie) – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów oraz skrzypaczka. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV[1].
W 1994 roku wzięła udział w przesłuchaniach do programu Szansa na sukces. Jak przyznała w czacie z czytelnikami serwisu Wirtualna Polska, udziałem w eliminacjach chciała „zrobić niespodziankę matce jej ówczesnego narzeczonego, która bardzo lubiła ten program”[6]. W pierwszym odcinku ze swoim udziałem wykonała utwór „Nie przynoś mi kwiatów, dziewczyno” zespołu Trubadurzy. W kolejnym odcinku wykonała utwór „Boskie Buenos” z repertuaru grupy Maanam i wygrała cały konkurs. W tym samym roku wygrała koncert debiutów podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.
W 1995 roku wygrała Festiwal Piosenki Krajów Nadbałtyckich w Karlshamn z utworem „Moja intymność”. W maju tego samego roku reprezentowała Polskę z utworem „Sama” w finale 40. Konkursu Piosenki Eurowizji organizowanego w Dublinie, zajęła osiemnaste miejsce[7]. Wystąpiła także na festiwalu sopockim, przedstawiając w konkursie piosenki „Dziewczyna Szamana” i „Wrogu mój”. W tym samym roku nawiązała współpracę z Grzegorzem Ciechowskim, pod którego okiem nagrała debiutancką płytę studyjną zatytułowaną Dziewczyna Szamana. Tytułowy utwór z tego albumu uznany został przebojem 1996 roku w wielu plebiscytach,. Sam album, wydany na początku 1996 roku, zyskał miano platynowej płyty, rozchodząc się w ponad 350 tys. egzemplarzy. W tym samym roku Steczkowska została wyróżniona nagrodą muzyczną Fryderyk ’96 w pięciu kategoriach: „Wokalistka roku”, Album roku (za płytę pt. Dziewczyna Szamana), „Piosenka roku” (za utwór „Oko za oko, słowo za słowo”), „Fonograficzny debiut roku” i „Teledysk roku” (za klip do „Oko za oko”). Otrzymała także statuetkę Wiktor ’96 w kategorii „Najlepsza piosenkarka” i „Artystka estrady”.
Uczęszczała do Państwowej Szkoły Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Stalowej Woli. W 1990 roku ukończyła naukę w liceum z wyróżnieniem, zaś w nagrodę zagrała z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Rzeszowskiej koncert d-moll Henryka Wieniawskiego[4]. W 1992 roku zrezygnowała ze studiów, by poświęcić się wokalistyce.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz