Justin Theroux i Aubrey Plaza są razem?


Czyżby Justin Theroux (46 l.) znalazł już następczynię Jennifer Aniston (49 l.)? Rozstanie aktorskiej pary dla wielu było sporym zaskoczeniem.

Para, która wzięła ślub w 2015 roku, wyglądała na szczęśliwą i nic nie zapowiadało, że ich małżeństwo przechodzi jakiekolwiek kryzys.

Wygląda na to, że Justin już próbuje ułożyć sobie życia na nowo.

Aktor był ostatnio widziany na randce ze swoją koleżanką po fachu, Aubrey Plazą (33 l.), znaną m.in. z serialu „Parks and Recreation”.

Paparazzi przyłapali ich, gdy spacerowali ulicami Nowego Jorku. Fotoreporterzy wyśledzili też, że później udali się do mieszkania Therouxa.

Pasują do siebie?


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Justinie

Justin Paul Theroux[1][2] (ur. 10 sierpnia 1971 w Waszyngtonie) – amerykański aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, także reżyser i scenarzysta[3].

Pochodzi z artystycznej rodziny. Jego ojciec Eugene Theroux to artysta amator, absolwent Pratt Institute w Nowym Jorku, jego matka Phyllis Theroux[4] to autorka rozpraw Stan Kalifornia i inne stanowe ulgi (California and Other States of Grace) i Książka piewców (The Book of Eulogies)[5]. Ma młodszego brata Sebastiana (ur. 1989). Jego wujek Paul jest powieściopisarzem i autorem wielu książek podróżniczych (na podstawie jego książki Wybrzeże moskitów (The Mosquito Coast) powstał film z Harrisonem Fordem, a jego kuzyn Louis Theroux to dziennikarz[6]. Uczęszczał do Buxton School z internatem w Williamstown, w stanie Massachusetts. Ukończył College w Bennington, w stanie Vermont na kierunku sztuk wizualnych i dramatu[7].

Kilka słów z Wikipedii o Aubrey

Aubrey Christina Plaza (ur. 26 czerwca 1984) – amerykańska aktorka, która grała m.in. April Ludgate w serialu Parks and Recreation.

Aubrey urodziła się w Wilmington, jako córka prawniczki Bernadette oraz Davida – doradcy finansowego[1]. Ma dwie młodsze siostry, Renee i Natalie[1], którymi inspirowała się grając April Ludgate w Parks and Recreation[2].

Imię Aubrey wzięło się od piosenki „Aubrey” wykonanej przez zespół Bread[1]. Jej ojciec wywodzi się z Portoryko, a jej matka jest pochodzenia irlandzko-angielskiego[1][3]. Plaza mówi: „Byłam jedynym dzieckiem zróżnicowanym kulturowo w całej szkole i jestem w połowie portorykanką. Ale tak, mam ogromną rodzinę i wielu kuzynów w Portoryko”[2].
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 45 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *